نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز یکشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز یکشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۷ هزار و ۶۰۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۱ هزار و ۹۴۵ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با افزایش ۰.۷۶ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۷۵۸ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با کاهش ۰.۴۷ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۳۵۱ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۹۴۷۵
بازدید : ۵۰۸۱
۱۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۵
فرادید| قیمت انس جهانی طلا بدون تغییر قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۵۷ دلار قرار دارد. البته برخلاف روند بدون تغییر قیمت انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با افزایش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۰.۰۸ تا ۰.۷۶ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با افزایش ۰.۷۶ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۷۵۸ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با کاهش ۰.۴۷ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۳۵۱ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون ۴۰ هزار تومان و ۳ میلیون و ۵۵۰  هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۲۰۰ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰.۰۴ درصد افزایش به چهار میلیون و ۹۴۴ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۰.۱۲ درصدی به یک میلیون و ۱۴۲ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۷ هزار و ۶۰۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۱ هزار و ۹۴۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۳۲ هزار و ۱۰۰ هزار تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۷ هزار و ۵۰۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۳۱ هزار و ۷۹۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۳۲ هزار تومان و نرخ خرید ۳۱ هزار و ۶۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با کاهش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۶ هزار و ۸۹۲ تومان و ۲۶ هزار و ۳۶۰ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۳۱ هزار و ۲۵۹ تومان فروش و با نرخ ۳۰ هزار و ۶۴۰ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با کاهش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به هفت هزار و ۵۱۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۷۵ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به هفت هزار و ۴۹۵ تومان و ۳ هزار و ۵۵ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۷ هزار و ۵۷۵ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۷ هزار و ۳۷۵ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حسین
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۱۸
0
0
هیچ کاهشی رخ نداده گفتند دولت جدید با اقتداری که دارند دلار را به یازده تومان میرسانند اتفاقی نیفتاد
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین