نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۷ هزار و ۳۰۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۱ هزار و ۵۴۵ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با افزایش ۰.۲۸ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۷۱۱ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با افزایش ۰.۴۸ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۱۵۲ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۹۶۱۱
بازدید : ۶۱۸۸
۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۹
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با افزایش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۷۰ دلار قرار دارد. البته همزمان با روند افزایش قیمت انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با افزایش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۰.۰۹ تا ۰.۸۴ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با افزایش ۰.۲۸ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۷۱۱ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با افزایش ۰.۴۸ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۱۵۲ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۴ میلیون ۹۷۳ هزار تومان و ۳ میلیون و ۴۷۳ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۲۰۰ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰.۷۶ درصد افزایش به چهار میلیون و ۹۱۳ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۰.۷۵ درصدی به یک میلیون و ۱۳۴ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۷ هزار و ۳۰۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۱ هزار و ۵۴۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۳۱ هزار و ۲۵۵ هزار تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۷ هزار و ۲۰۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۳۱ هزار و ۳۹۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۳۱ هزار و ۶۰۰ تومان و نرخ خرید ۳۱ هزار و ۳۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار با کاهش و یورو با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۶ هزار و ۵۲۶ تومان و ۲۶ هزار تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۳۰ هزار و ۶۶۲ تومان فروش و با نرخ ۳۰ هزار و ۵۵ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به هفت هزار و ۴۳۰ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۲۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به هفت هزار و ۴۱۰ تومان و ۳ هزار تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۷ هزار و ۱۹۵ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۶ هزار و ۹۹۵ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه