فرادید | صفحه نخست - سینما

Faradeed | فرادید اخبار

دستمزد نجومی احسان علیخانی لو رفت!

میزان دریافتی احسان علیخانی برای یک اجرای خارج از صداوسیما، حدود ۳۰ تا ۴۰ میلیون تومان است که نرخ او هم برای اجرا در شهرستان، به تناسب افزایش می‌یابد.
دعوت امیر جدیدی به تیم ملی تنیس؟!

دعوت امیر جدیدی به تیم ملی تنیس؟!

انوشا شاهقلی می‌گوید امیر جدیدی برای شرکت در مسابقات انتخابی به تیم ملی دعوت شده بود، اما رسانه‌ها به اشتباه از دعوت یک سوپراستار به تیم ملی نوشتند.
ماجرای کلاهبرداری از مردم با تقلید صدا

خبر فوری؛ سوپر استار ایرانی کلاهبردار از آب درآمد

پس از شکایت وکیل آقای رادان و بررسی‌های نهایی متهم دستگیر شد که پس از رویت متهم مشخص شد وی هیچگونه شباهت ظاهری با بازیگر سرشناس کشورمان نداشته و فقط به دلیل تشابه در نوع صدا از این فرصت سوءاستفاده و اقدام به اخاذی از کاربران می‌کرده است.
ترلان پروانه طعمه اسیدپاشی شد
در فیلم جدید پری سا

ترلان پروانه طعمه اسیدپاشی شد

پریسا در این فیلم شخصیت یک دختر خوش چهره است که برای برند‌های لوازم آرایشی و بهداشتی تبلیغ می‌کند. اما زیبایی پریسا به خاطر اسیدپاشی از بین می‌رود و به این حال و روز دچار می‌شود.

بازگشت ریحانه پارسا به سینمای ایران؟!

گشت ارشاد ۳، به نظر می‌رسید که به خاطر ایفای نقش ریحانه پارسا- که سال گذشته مهاجرت پرسروصدایی را تجربه کرد- کار دشواری برای دریافت پروانه نمایش داشته باشد.

چرا رضا عطاران از تلویزیون فراری است؟

از نگاه کارشناسان مسایلی مانند موفقیت و پول‌سازی عطاران در سینما، کم شدن قدرت شبکه‌های تلویزیون و مدیران شبکه‌ها، تجمیع قدرت در سیمافیلم و البته پروسه طولانی و دشوار آماده کردن شرایط ساخت یک سریال را نیز می‌توان دیگر فاکتور‌های موثر در دوری طولانی عطاران از تلویزیون دانست.

گشت ارشاد ۳ کی اکران می‌شود؟

سازندگان فیلم قصد دارند با توجه به روند واکسیناسیون و احتمال بازگشایی کامل سالن‌های سینما در ماه‌های آینده، فیلم گشت ارشاد ۳را قبل از برگزاری جشنواره فیلم فجر در بهمن ماه اکران کنند.