۴ قتل جدید به پرونده قاتل سریالی مخوف اضافه شد!

۴ قتل جدید به پرونده قاتل سریالی مخوف اضافه شد!

در سال ۱۹۷۶ به دنبال ناپدید شدن دو دختر ۱۴ ساله به نام های اوا دووراک و پاتریشیا مک کوئین، تحقیقات برای یافتن آنها آغاز شد تا اینکه یک روز بعد از ناپدید شدن‌شان، اجساد آنها در زیرگذر بزرگراهی در شهر آلبرتا در کانادا پیدا شد.

کد خبر : ۱۸۹۵۴۹
بازدید : ۲۴۷

۱۳ سال پس از مرگ مرد جنایتکار در زندان، اتهام قتل ۴ زن به پرونده سیاه او اضافه شد.

به نقل از واشنگتن پست، در سال ۱۹۷۶ به دنبال ناپدید شدن دو دختر ۱۴ ساله به نام های اوا دووراک و پاتریشیا مک کوئین، تحقیقات برای یافتن آنها آغاز شد تا اینکه یک روز بعد از ناپدید شدن‌شان، اجساد آنها در زیرگذر بزرگراهی در شهر آلبرتا در کانادا پیدا شد.
بررسی‌ها نشان می‌داد که هر دو دختر نوجوان از سوی قاتل هدف تجاوز قرار گرفته و سپس به قتل رسیده بودند.

پلیس تحقیقات گسترده‌ای را برای شناسایی قاتل آغاز کرد تا اینکه چند ماه بعد ملیسا رهورک، ۲۰ ساله، وقتی به کوهنوردی رفته بود، ناپدید شد و روز بعد جسد او در یک گودال در کلگری پیدا شد.

این قتل کاملا شبیه قتل‌های قبلی بود و شواهد نشان می‌داد که پلیس با یک قاتل سریالی روبه‌رو است. با این حال تلاش‌ها برای پیدا کردن قاتل نتیجه‌ای نداشت تا اینکه یک سال بعد دختری ۱۹ ساله به نام باربارا مک‌لین که در یک بانک محلی کار می‌کرد، پس از خروج از بانک ناپدید شد و جسد او نیز ۶ ساعت بعد در محلی در خارج از شهر پیدا شد. همه شواهد از این حکایت داشت که هر چهار مقتول توسط یک نفر به قتل رسیده‌اند اما هیچ سرنخی از او نبود، جز دی‌ان‌ای او که در محل جنایت‌ها باقی مانده بود.

سال‌ها از این جنایت‌ها گذشت تا اینکه در سال ۲۰۰۳ پلیس فردی به نام گری آلن سرری را به جرم تجاوز جنسی، آدم ربایی و سرقت در کالیفرنیا دستگیر کرد. این مرد پس از محاکمه در دادگاه، به حبس ابد محکوم و راهی زندان شد.

او ۸ سال در زندان بود تا اینکه در سال ۲۰۱۱ به دلایل نامعلومی درگذشت. تا مدت‌ها پس از مرگ مرد زندانی، هیچکس خبر نداشت که او در حقیقت همان قاتل سریالی بود که در همه این سال‌ها پلیس کانادا در تعقیبش بود. تا اینکه مدتی قبل و با از سر گیری پرونده قتل‌های سریالی کانادا و بررسی دی‌ان‌ای قاتل، پلیس به گری آلن رسید.

این در حالی بود که تحقیقات درباره این مرد نشان داد که او در همان زمانی که قتل‌های سریالی در کانادا رخ داده بود در این کشور زندگی می‌کرد و حتی یک بار به جرم تجاوز دستگیر شده بود.

با این اطلاعات اسرار جنایت‌های سریالی این مرد ۱۱ سال پس از مرگ او در زندان فاش و معلوم شد که وی همان قاتل سریالی بوده که پلیس در تعقیب بود و از آنجا که در همه این سال‌ها از هویت‌های جعلی استفاده می‌کرد، هیچوقت شناسایی نشده بود.

منبع: همشهری

۰
نظرات بینندگان
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
    تازه‌‌ترین عناوین
    پربازدید