بازیگر نقش اصلی سریال جدید خالق «بریکینگ بد» انتخاب شد

بازیگر نقش اصلی سریال جدید خالق «بریکینگ بد» انتخاب شد

این سریال جدید که به شوخی لقب «برکینگ خوب» را به خود اختصاص داده، دور از دنیای مواد مخدر و جنایات در سریال برکینگ بد و بهتره با سال تماس بگیری (Better Call Saul) است.

کد خبر : ۱۸۱۵۸۹
بازدید : ۹۹۵

کارولینا ویدرا، برای بازی در نقش اصلی سریال جدید اپل تی‌وی+ با کارگردانی وینس گیلیگان، خالق سریال  بریکینگ بد  (Breaking Bad) انتخاب شده است.

این پروژه که هنوز نامش فاش نشده، به عنوان یک درام ترکیبی قوی توصیف شده است.

طبق معمول، گیلیگان تمامی اطلاعات مربوط به سریال را کاملاً محرمانه نگه داشته، بنابراین Apple TV+ و استودیوی تولید Sony Pictures Television از اظهار نظر درباره این سریال خودداری کردند.

11

این سریال جدید که به شوخی لقب «برکینگ خوب» را به خود اختصاص داده، دور از دنیای مواد مخدر و جنایات در سریال برکینگ بد و  بهتره با سال تماس بگیری  (Better Call Saul) است.

گیلیگان در زمان معرفی این سریال گفت:

بعد از ۱۵ سال، فکر کردم که وقت آن رسیده کمی از نوشتن ضدقهرمانان فاصله بگیرم… و چه کسی قهرمان‌تر از ری سیهورن درخشان؟

این یک سریال علمی – تخیلی بامزه و ملایم است که از دیدگاه شخصیت سیهورن روایت می‌شود. گفته می‌شود که این سریال در دنیای ما اتفاق می‌افتد، واقعیت را تغییر می‌دهد، روی انسان‌ها تمرکز می‌کند و وضعیت انسانی را در شرایطی غیر منتظره و تعجب‌آور بررسی می‌کند.

این سریال با فیلم‌های کلاسیک مانند فیلم  ئی. تی. موجود فرازمینی  (E. T. the Extra-Terrestrial) مقایسه شده است.

ویدرا، نقش شخصیتی به نام «آنا» را بازی می‌کند که یک زن جوان و خوش‌بین است. در حال حاضر فیلمبرداری این سریال در شهر البوکرکی در نیومکزیکو آغاز شده است.

گیلیگان مجری برنامه و تهیه‌کننده اجرایی این سریال است. جف فراست، مدیر سابق سونی پیکچرز به همراه دایان مرسر از دیگر تهیه‌کنندگان اجرایی این سریال هستند.

در این پروژه ویدرا مجدداً با شبکه تلویزیونی سونی همکاری می‌کند. او قبلاً در سریال  پیت شیاد  (Sneaky Pete) که توسط برایان کرانستون (ستاره Breaking Bad) تهیه شده بود و سریال  موجه  (Justified) از شبکه FX نقش‌های مهمی داشته است.

ویدرا در سریال  خون حقیقی  (True Blood) شبکه HBO نقش ویولت را بازی کرد و همچنین در ریبوت سریال Twin Peaks Showtime دیوید لینچ ظاهر شد.

او اخیراً در نقشی تکراری در سریال  مأموران شیلد  (Agents of S. H. I. E. L. D) بازی کرده است.

منبع: روزیاتو

۰
نظرات بینندگان
تازه‌‌ترین عناوین
پربازدید