هر آنچه که در مورد فصل ششم انیمیشن دختر کفشدوزکی و گربه سیاه می‌دانیم

هر آنچه که در مورد فصل ششم انیمیشن دختر کفشدوزکی و گربه سیاه می‌دانیم

انیمیشن Miraculous: Tales of Ladybug and Cat Noir که در ایران آن را انیمیشن دختر کفشدوزکی و گربه سیاه صدا می‌زنیم، یکی از جالب‌ترین برنامه‌های تلوزیونی موجود است که می‌توانید آن را تماشا کنید.

کد خبر : ۱۸۱۶۵۵
بازدید : ۳۴۵۷۳

فصل ششک انیمیشن دختر کفشدوزکی و گربه سیاه در راه است و در سال جاری میلادی منتشر خواهد شد. اما چه اطلاعاتی از فصل جدید این انیمیشن وجود دارد و در چه زمانی منتشر خواهد شد؟

انیمیشن Miraculous: Tales of Ladybug and Cat Noir که در ایران آن را انیمیشن دختر کفشدوزکی و گربه سیاه صدا می‌زنیم، یکی از جالب‌ترین برنامه‌های تلوزیونی موجود است که می‌توانید آن را تماشا کنید.

هرچند که مخاطبین هدف این سریال کودکان هستند، اما جذابیت‌های آن باعث شده که افراد در سن و سال‌های مختلف به تماشای جدی آن بپردازند. یکی از نکاتی که باعث موفقیت مستمر این سریال انیمیشنی شده یک موضوع است؛ اینکه همیشه تماشاچی را برای شنیدن ادامه داستان تشنه نگه می‌دارد.

اما با پخش فصل پنجم سریال دختر کفشدوزکی و اتفاقات عجیب و غریبی که در آن رخ داد پیش‌بینی آینده داستان به شدت سخت است. در این فصل چندین شخصیت جان خود را از دست دادند، یک آرزو برآورده شد و بسیاری از چیزهای دیگر نیز تغییر کرد. حال انتظار می‌رود که فصل ششم سریال مورد بحث به یک سری علامت سوال پاسخ دهد که به سبک خاص خود مخاطبین را غافلگیر می‌کند.

داستان انیمیشن دختر کفشدوزکی و گربه سیاه چیست؟

انیمیشن Miraculous در شهر پایس جریان دارد و داستان خود را با محوریت دختری با نام مارینت دوپین چنگ تعریف می‌کند؛ دختری که یک هویت ابرقهرمانانه دیگر با نام لیدی‌باگ یا دختر کفشدوزکی دارد. هرچند که زندگی عادی مارینت مشکل خاص و چشم‌گیری ندارد، اما هنگامی که ماسک لیدی‌باگ را بر صورت می‌زند به مشکلات زیادی برخورد می‌کند و باید با یک ابرشرور خطرناک با نام Hawk Moth مبارزه کند.

Hawk Moth شخصیت فوق‌العاده خطرناکی است و می‌تواند با استفاده از قدرت‌های خود و تحریک احساسات مردم آن‌ها را به یک سری ابرشرور خطرناک دیگر تبدیل کند.

انیمیشن دختر کفشدوزکی و گربه سیاه

مارینت و آدرین داستان عاشقانه پیچیده‌ای دارند

اما لیدی‌باگ در انیمیشن دختر کفشدوزکی تنها کار نمی‌کند و یک ابرقهرمان دیگر با نام گربه سیاه یا Black Noir به کمک او می‌آید. نکته جالبی که وجود دارد این است که دختر کشفدوزکی و گربه سیاه (که اسم اصلی او آدرین است) از هویت یکدیگر خبر ندارند و در همین حین، یک حس عاشقانه میان آن‌ها شکل می‌گیرد.

در حالی مارینت عاشق آدرین است، آدرین از لیدی‌باگ خوشش می‌آید (هویت اصلی لیدی‌باگ را نمی‌داند). بدین ترتیب مارینت حسی به شخصیت گربه سیاه ندارد و از طرفی دیگر، آدرین علاقه‌ای به خود مارینت پیدا نمی‌کند. هرچند که این تعاریف موضوع را پیچیده می‌کند می‌توان یک نتیجه ساده از آن گرفت. دختر کفشدوزکی و گربه سیاه عاشق یکدیگر هستند، اما صرفا از هویت و زندگی کامل طرف مقابل شناختی ندارد.

فصل ششم انیمیشن Miraculous چه زمانی پخش می‌شود؟

در دو پاراگراف قبلی به خلاص و ایده داستان پرداختیم تا تازه‌واردها آشنایی بیش‌تری به انیمیشن دختر کفشدوزکی و گربه سیاه پیدا کنند. اما اگر جزو طرفداران قدیمی این مجموعه هستند و برای دیدن فصل ششم و داستان جذاب آن لحظه‌شماری می‌کنید خبر خوبی برای شما داریم.

طبق خبری که در رویداد LicensingCon به صورت رسمی منتشر شد، فصل ششم این انیمیشن جذاب در سه ماه پایانی سال ۲۰۲۴ در دسترس قرار خواهد گرفت. به عبارتی واضح‌تر می‌توانید در فصل پاییز سال جاری میلادی منتظر تماشای این سریال باشید.

انیمیشن دختر کفشدوزکی و گربه سیاه

فصل ششم در سه ماهه پایانی سال ۲۰۲۴ پخش می‌شود

فصل ششم به چه سوژه‌ای خواهد پرداخت؟

اگر فصل پنجم دختر کفشدوزکی را دیده باشید می‌دانید که در طی آن شخصیت Hawk Moth به پایان کار خود رسید؛ اما شهر پاریس بدون ویلن نمی‌ماند و چند شخصیت منفی جدید جای او را خواهند گرفت. علاوه بر این باید بدانید که با پخش فصل پنجم متوجه شدیم آدرین یک Sentimonster (هیولاهای ساختگی که از احساسات قدرتمند شکل می‌گیرند) به شمار می‌رود. البته او در این میان تنها نیست و کاگامی و فلیکس، عمو زاده آدرین، هم Sentimonster محسوب می‌شوند.

اما موضوع زمانی جالب می‌شود که بفهمید آدرین از حقیقت اصلی خود به عنوان یک Sentimonster نیست. علاوه بر این، او نمی‌داند Hawk Moth یا همان ابرشروری که یک عمر با او مبارزه کرده در واقع پدرش است. حال اگر آدرین در فصل ششم از این دو حقیقت فوق‌العاده مهم آگاه شود و به هویت اصلی خود به عنوان یک Sentimonster و پسر Hawk Moth پی ببرد، همه چیز جلوه جذابی به خود می‌گیرد. حال باید صبر کرد و دید که سازندگان به چه نحوی از این پتانسیل بهره می‌برند.

منبع:کافه بازار

۸۵
نظرات بینندگان
تازه‌‌ترین عناوین
پربازدید