(تصاویر) سفر به ایران قدیم؛ ب ام و ۲۰۰۲، برکناری با کتک، باجه‌های تلفن و...

(تصاویر) سفر به ایران قدیم؛ ب ام و ۲۰۰۲، برکناری با کتک، باجه‌های تلفن و...

در ادامه عکس‌هایی از مشاهیر تاریخ معاصر ایران، شهرهای ایران، خودروهای نوستالژیک، عکس‌های فوتبالی و... را مشاهده خواهید کرد.

کد خبر : ۱۷۹۶۲۴
بازدید : ۲۴۹۴۷

با قاب تاریخ به ایران قدیم سفر‌ و یادی ‌‌از ‌گذشته می کنیم. در تهیه این مجموعه، از تصاویر کمتر دیده ‌شده‌ای استفاده شده که تماشای آنها خالی از لطف نیست. عکس‌هایی از مشاهیر تاریخ معاصر ایران، شهرهای ایران، خودروهای نوستالژیک، عکس‌های فوتبالی و... برای دیدن تصاویر و شرح آن ادامه مطلب را بخوانید.

‌قاب نوستالژی 1

ب.ام.و 2002- زمستان سال 69؛  ‌‌رامین شریعت‌پناهی از تیونرکاران ‌ ب.ام.و ‌ که مغازه اسپرت‌فروشی او در خیابان سورنا به‌نام رامین یدک پاتوق ماشین‌بازهای قدیمی تهران بود.(کلاسیک کار)

890

‌قاب نوستالژی 2

اطلاعات آنلاین نوشت:‌ تا سال ۱۳۵۲ تنها از طریق تلفن‌های خانگی و مراکز تلفن مخابرات تماس از تهران با شهرستان و بالعکس امکان داشت. روزنامه اطلاعات ۷ اسفند ۱۳۵۲ خبری منتشر کرد که در آن از راه‌اندازی زیر‌ساخت تماس با شهرستان از طریق باجه‌های تلفن شهری گفته شد‌. عکس یکی از این باجه‌ها ۵۰سال پیش‌ واقع در حوالی پل کالج تهران را تماشا کنید.

892

‌قاب نوستالژی 3

۹ اسفند ۱۳۵۴ در ایران چه‌خبر بود؟ - روزنامه اطلاعات؛ ‌برای رسیدن به برابری زن و مرد، هنوز راه درازی در پیش داریم، عامل افشای سوءاستفاده شهرداری آمل با کتک از کار برکنار شد، ‌آجر فشاری را گران می‌فروشند‌، خمره در خارک کشف شد و...

893

‌قاب تاریخ 1

تصویر سه کودک در دوره قاجار. فرزندان نگار خانم فرح‌الدوله و سلطان احمد‌میرزا یمن‌الدوله‌. عکس از آنتوان ‌سوروگین. (ملانصرالدین)

894

‌قاب تاریخ 2

ساختمان وزارت فرهنگ و هنر در تهران - حوالی میدان بهارستان - افتتاح اوایل دهه 40 (از صفحه امیر بنی‌مسعود)

895

منبع: هفت صبح

۴۹
نظرات بینندگان
تازه‌‌ترین عناوین
پربازدید