فال ابجد امروز چهارشنبه۳ خرداد 1402؛ هرگز به محدوده امن خود عقب نشینی نکن!

فال ابجد امروز چهارشنبه۳ خرداد 1402؛ هرگز به محدوده امن خود عقب نشینی نکن!

فال ابجد امروز چهارشنبه ۳ خرداد 1402؛ در فال ابجد مشاهده می‌کنید که ۴ حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می‌شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می‌دهند.

کد خبر : ۱۳۴۳۹۸
بازدید : ۲۴

فرداید| انسان‌ها همیشه به دنبال راهی برای فهمیدن آینده‌ی خود بوده اند؛ در ایران از قدیم الایام این عمل را با گرفتن انواع فال‌ها انجام می‌دهند.

به گزارش فرادید؛ فال حروف ابجد از جمله فال‌های قدیمی‌ای است که طرفداران خاص خودش را دارد. حروف اَبجَد، شیوه‌ای برای مرتب‌سازی حروف زبان عربی است که برپایه الفبای اولیه خط فنیقی، مرتب شده‌اند. گاهی این شیوه در شماره‌گذاری موارد یا صفحات به کار می‌رود.

از الفبای ابجد برای متناظر کردن اعداد و واژه‌ها نیز استفاده می‌شود. به این ترتیب که برای هر حرف واژه‌ای که بخواهند به عدد تبدیلش کنند، عدد متناظر را از جدول زیر برمی‌دارند و اعداد به دست‌آمده را جمع می‌زنند. برای نمونه در این روش، واژهٔ «علی» برابر با «۱۱۰» می‌شود همچنین «یاعلی» برابر با «۱۲۱» می‌باشد.

فال ابجد یکی از فال‌های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس ۴ حرف الفبای فارسی انجام می‌شود. در فال ابجد مشاهده می‌کنید که ۴ حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می‌شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می‌دهند.

برای فال حروف ابجد به هر ماه طالعی نسبت داده‌اند که اسامی این ماه‌ها به ترتیب عبارت هستند از:

حمل
ثور
جوزا
سرطان
اسد
سنبله
میزان
عقرب
قوس
جدی
دلو
حوت
در ادامه، فال ابجد امروز ۳ خرداد ؛ را برای متولدین هر ماه آوردیم، با ما همراه باشید:

فروردین: ج د ج

اگر شرایط به گونه ای رقم خورده که با آن ها راحت نیستی بایست و شرایط را تغییر بده. امروز روز اقدام کردن است. برای ایجاد صلح با قاطعیت و صادقانه تلاش کن.

اردیبهشت: ب آ د

مطمئن شو همه فرصتی برای حضور در صحنه پیدا کنند. مبادا خودت را به تنها بازیگر صحنه تبدیل کرده و به دیگران اجازه دیده شدن ندهی. تعادل را حفظ کن.

خرداد: د د ب

ممکن است پروژه های زیادی روی میز داشته باشی و در این که انرژی ات را کجا متمرکز کنی سردرگم شوی. موضوع مهم حفظ تعادل است.

تیر: د د آ

مبادا در مسیر رسیدن به اهدافت خسته شوی و اجازه دهی این مسئله تو را متوقف کند. امروز می توانی هر برنامه ای را پیش ببری به شرط آن که روی مسائل مهم تر تمرکز کرده و مسائل کمتر مهم را کنار بگذاری.

مرداد: آ آ د

فراموش نکن تلاش هایت هرگز به هدر نخواهد رفت و هر روز بیشتر به هدف رویایی ات نزدیک می شوی. امروز روز خوبی برای استراحت و نگاه کردن به دستاوردهای خود است.

شهریور: ج د ج

امروز بین احساسات قلبی و خلق و خوی عمومی ات تضاد و تنش وجود دارد. ذات رمانتیک، تو را به یک نگرش خودخواهانه و بی صبری سوق می دهد در حالی که خلق و خوی غالب امروزت خواستار صلح و تعادل است.

مهر: آ ب د

هرگز و هرگز به محدوده امن خود عقب نشینی نکن، بهتر آن است که لباس برازنده شخصیتت به تن کرده و زیبایی ظاهری و درونی ات را به رخ همگان بکشی.

آبان: ب ج د

در زندگی اطرافیان و عزیزانت نقش فعال داشته باش و ببین چگونه زندگی از این همه سخاوت روحانی تو به سمت و سوی مثبت سوق پیدا می کند.

آذر: آ ج ج

 ممکن است انرژی های مختلف از هر جهت به تو فشار آورده و حفظ تعادل در این وضعیت یک چالش سنگین محسوب شود اما تو این شانس را داری که با هدایت انرژی ات به بیرون به جای درون، کارهای زیادی انجام دهی.

دی: ج د آ

باور کن اگر کسی قادر باشد از چنین روزی بیشترین و بهترین استفاده را ببرد تو هستی. به پرخاش گری هایت مجال نفس کشیدن نده و با جسارت تمام به سمت هدف خود پیش برو. مطمئن شو که بین تو و اطرافیانت هماهنگی وجود دارد و به نیازهای همه توجه می شود.

بهمن: ب ب ب

در مورد هر موضوعی احتمالا بر سر جنگ یا صلح کردن سردرگم می مانی. از یک سو می خواهی همه چیز را به شکل معقولانه ای حل و فصل کنی و از سوی دیگر دلت یک جنگ هسته ای تمام عیار می طلبد!

اسفند: ب ب د

امروز باید از خلق و خوی خوب لذت ببری و خواهی دید که همه چیز برای تو به خوبی و خوشی پیش خواهد رفت. شاید تنها موقعیت دشواری که در آن قرار خواهی گرفت شرایط تهاجمی در زمینه عشق و عاشقی باشد.

۰
نظرات بینندگان
تازه‌‌ترین عناوین
پربازدید