(تصاویر) چهره واقعی چوچانگ همسر ارسطو در سریال پایتخت؛ بیوگرافی منگ هان ژانگ

(تصاویر) چهره واقعی چوچانگ همسر ارسطو در سریال پایتخت؛ بیوگرافی منگ هان ژانگ

بیوگرافی چوچانگ در پایتخت را می توانید در این مطلب مطالعه کنید.

کد خبر : ۱۸۰۲۹۳
بازدید : ۴۶۹۴۹

منگ هان ژانگ بازیگر چینی سریال پایتخت در نقش همسر ارسطو است که همه او را بیشتر به نام چوچانگ در پایتخت می شناسند. بیوگرافی چوچانگ در پایتخت را می توانید در این مطلب مطالعه کنید. او مدرک تحصیلی از رشته زبان و ادبیات فارسی دارد. در ادامه بیشتر در مورد این بازیگر چینی بدانید.

بیوگرافی چوچانگ در پایتخت

نام اصلی چوچانگ، زن چینی ارسطو، منگ هان ژانگ است. او بازیگر چینی سریال پایتخت ویژه نوروز ۱۳۹۳ است که در این فیلم در نقش همسر ارسطو نقش آفرینی می کند.

تحصیلات منگ هان ژانگ

A1397230393

چوچانگ یا همان منگ هان ژانگ در زمستان 2009 به ایران آمد و مشغول تحصیل در رشته زبان و ادبیات فارسی در دانشگاه تهران شد. بازیگر زن چینی که در سی سی تی وی، پکن تی وی و چند تلویزیون مختلف نزدیک به یک سال و چند ماه مجری بوده است، یک کتاب در رابطه با مقایسه ضرب المثل های فارسی و چینی نوشته که در سال 1391 چاپ و به کتابخانه تهران ارائه شده است.

خانم ژانگ در حال حاضر دانشجوی ترم دوم دکترای زبان و ادبیات فارسی در دانشگاه تهران است.

آغاز فعالیت هنری منگ هان ژانگ

B1396555391

چوچانگ تا کنون فقط چند تجربه محدود اجرا در برنامه های تفریحی شبکه پیکن داشته است. او در این برنامه ها تعدادی غذای ایرانی معرفی کرده است.

معرفی منگ هان ژانگ به فیلم پایتخت

photo_2024-02-18_11-35-34-768x431

خانم بازیگر از طریق سفارت چین برای بازی در فیلم پایتخت معرفی شد. در واقع معمولا سفارت چین دانشجویان چینی مقیم ایران را برای کارهای پاره وقت معرفی می‌کند و از آن جایی که می‌دانستند منگ هان ژانگ قبلاً تجربه کار تلویزیونی داشته، او را برای بازی در سریال پایتخت به این گروه و آقای نجف زاده مدیر تولید سریال معرفی کرده و گروه فیلمبرداری نیز با گرفتن یک تست، روز بعد با او تماس می گیرند تا برای فیلمبرداری حاضر شود.

شخصیت ژانگ با نقش راحله متفاوت است

lrgthumb

خانم ژانگ در مورد تفاوت روحیات درونی و شخصیت اصلیش می گوید: “من همیشه حقیقت را میگویم. مثلا وقتی بگویم دوست دارم ظرف بشویم واقعاً دوست دارم این کار را انجام بدم اما نقش راحله نقش جدی و قطعی بوده و نزدیک به شخصیت من نبود.”

علایق منگ هان ژانگ

جالب است بدانید او به دیزی، غذای سنتی ایرانی علاقمند است و بیشتر شهرهای ایران را از نزدیک دیده و به دلیل تفاوت غذاهای چینی و ایرانی، یک ماه اولی که ایران بوده، غذای زیادی نخورده است.

منبع:خبرنما

۳۷
نظرات بینندگان
تازه‌‌ترین عناوین
پربازدید