(تصاویر) تیپ و استایل هدیه بازوند بازیگر نقش روژان نون خ بیرون سریال

(تصاویر) تیپ و استایل هدیه بازوند بازیگر نقش روژان نون خ بیرون سریال

هدیه بازوند بازیگر نقش روژان در سریال نون خ که این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده او متولد 27 مرداد ماه 1366 در شهر بندرعباس است، اما اصالتی کرد دارد.

کد خبر : ۱۸۵۰۵۴
بازدید : ۲۳۰۴

هدیه بازوند بازیگر نقش روژان در سریال نون خ که این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده او متولد 27 مرداد ماه 1366 در شهر بندرعباس است، اما اصالتی کرد دارد.

بیوگرافی هدیه بازوند

فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی معماری می باشد که با گذراندن دوره های بازیگری از تلویزیون بصورت جدی وارد این عرصه شد و حالا در سینما حضور دارد.

در بندرعباس متولد شده اما اصالتا کرد کرمانشاهی بوده و دو برادر هم دارد ، می گوید با اینکه اصالتا کرد است اما به شدت شهر خود بندرعباس را دوست دارد. او زبان فارسی کرمانشاهی را خیلی خوب بلد بوده اما زبان کردی را تنها متوجه می شود ولی نمی تواند صحبت کند.

هدیه بازوند در مورد لهجه اش در سریال نون خ توضیح داد:

«سریال نون خ که پخش شد تعدادی از کرد زبانان مهربان و نازنین انتقاد کردند و گفتند که لهجه ما کردی نیست. مـا به خاطر پخش سراسری نمی توانستیم کردی صحبت کنیم و مجبور بودیم با لهجه صحبت کنیم که انگار یک کرد زبان می خواهد فارسی حرف بزند.»

هدیه بازوند در مورد فرهنگ غنی مردم کرد می گوید:

«کُرد زبان ها فرهنگ بسیار غنی و اصیلی دارد که بنظر من سریال نون خ توانست فقط قسمتی از این فرهنگ را به نمایش بگذارد. کردها حتی بسیار مهربان‌تر از آن هستند که در این مجموعه می بینید، ولی به خاطر ماهیت طنز آن داستان های اغراق‌امیز جالبی دارند.»
 
هدیه بازوند ازدواج نکرده و مجرد است و تصاویری که با عنوان عکس همسر هدیه بازوند منتشر می شود، مربوط به برادران خانم بازیگر می باشد.

8

تجربه سریالی و سینما

در سال 97 وقتی 31 ساله بود با سریال هشتگ خاله سوسکه به کارگردانی محمد مسلمی در نقش موش بند اولین تجربه بازیگری خود در جلوی دوربین را بدست آورد. او سپس نقش کوتاهی در فیلم سینمایی آنجا همین ساعت بکارگردانی سیروس الوند کنار چهره هایی چون پرویز پرستویی و ماهور الوند ایفاکرد.

خانم هدیه بازوند در نوروز 98 با سریال نون خ به کارگردانی آقاخانی در نقش روژان به قاب تلویزیون بازگشت و سال 1400 نیز با همین نقش در فصل سوم حضور دارد. ندا قاسمی، شقایق دهقان و نسرین مرادی نیز در فصل سوم حضور دارند.

9

هدیه بازوند در سریال نون خ

نون خ جزو محبوب ترین و پربیننده ترین سریال های نوروزی به کارگردانی سعید آقاخانی و نویسندگی امیر وفایی است که در سه فصل با داستان های متفاوت از شبکه یک سیما پخش شده است.

سریال تلویزیونی نون خ که مخفف نام نقش اصلی این سریال، نورالدین خانزاده است، روایتگر ماجراهای مردی از تبار کردستان به نام “نورلدین خانزاده” و خانواده اش است.

10

سعید آقاخانی، علی صادقی، شقایق دهقان، سیروس میمنت، سید علی صالحی و هدیه بازوند از بازیگران اصلی این سریال هستند. هدیه بازوند در این سریال نقش روژان دختر نورالدین در نون خ را ایفا کرد و با بازی در این سریال به شهرت رسید.

عکس های هدیه بازوند

11

12

فیلم سینمایی

13

سال نام فیلم سینمایی کارگردان
آنجا همان ساعت سیروس الوند

مجموعه نمایش خانگی

سال نام مجموعه نمایش خانگی کارگردان نقش
مسابقه پدر خوانده فصل دوم (قسمت ۱-۲-۳-۱۳-۱۴-۱۵) سعید ابوطالب هدیه بازوند
بی‌گناه مهران احمدی یلدا فرشباف
راز بقا سعید آقاخانی بیتا خوشبین
هشتگ خاله سوسکه محمد مسلمی موش آهنگ خوان

مجموعه تلویزیونی

سال نام سریال کارگردان نقش شبکه
سال نام سریال کارگردان نقش شبکه
۱۴۰۳ نون خ ۵ سعید آقاخانی روژان خانزاده یک
۱۴۰۲ نون خ ۴
۱۴۰۰ نون خ ۳
۱۳۹۹ نون خ ۲
۱۳۹۸ نون خ ۱

منبع: گفتنی

۲
نظرات بینندگان
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
    سایر رسانه ها
    تازه‌‌ترین عناوین
    پربازدید