ریزش دیوار مدرسه در علی‌آباد کتول؛ ۱۰ مصدوم و ۲ بازداشت

ریزش دیوار مدرسه در علی‌آباد کتول؛ ۱۰ مصدوم و ۲ بازداشت

متأسفانه در این حادثه ۷ کودک و ۳ مربی دچار مصدومیت شدند که مصدومان در حال انتقال به مراکز درمانی هستند.
کد خبر: ۱۰۰۱۷۴
بازدید : ۵۰۶۴
۰۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۳

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی گلستان از مصدومیت ۷ دانش آموز و ۳ مربی در ریزش دیوار مدرسه‌ای ابتدایی در شهرستان علی آبادکتول خبر داد.

ساعت ۹ و ۴۴ دقیقه صبح امروز طی تماس‌های مردمی، گزارش ریزش بخشی از مدرسه در این شهر گزارش شد که بلافاصله تیم‌های امدادی به محل حادثه اعزام شدند و با توجه به اهمیت موضوع ۷ تیم عملیاتی از پایگاه‌های زرین گل، مرکزی علی آبادکتول و قرق در محل حضور یافتند و مصدومان این حادثه که تعدادی کودک بودند توسط نیرو‌های امدادی و آتش نشانی با همکاری اورژانس از زیر آوار نجات یافتند

محمدجواد مقسمی اظهار کرد: "پس از دریافت گزارش حادثه ریزش ساختمان یک مدرسه ابتدایی در چهارراه باهوش شهر علی آبادکتول بلافاصله نیرو‌ها به محل حادثه اعزام شدند. "

او گفت: «متأسفانه در این حادثه ۷ کودک و ۳ مربی دچار مصدومیت شدند که مصدومان در حال انتقال به مراکز درمانی هستند. مقسمی بیان داشت: "گودبرداری غیراصولی در مجاورت این مدرسه علت اصلی ریزش بخشی از دبستان ابتدایی شده است. "

هلال احمر و دو کد اورژانس علی آباد و یک کد مزرعه کتول در صحنه هستند و مصدومین در حال اعزام هستند. ۵ دانش‌آموز کلاس اولی و ۲ کودک هم کلاس دومی هستند.

بازداشت ۲ نفر در ارتباط با حادثه

حسینعلی ایزد دادستان علی آبادکتول در گفتگو با تسنیم در علی آبادکتول اظهار کرد: «بلافاصله پس از اعلام گزارش با حضور در محل و بررسی میدانی وسعت حادثه، پرونده رسیدگی به این حادثه در شعبه اول بازپرسی دادسرای علی آباد تشکیل شد و همه عوامل درگیر در این حادثه به دادسرا احضار شدند.»

دادستان علی آبادکتول گفت: "مالک زمین مجاور مدرسه که مشغول گودبرداری بود و مسئول مربوط به پلیس ساختمان شهرداری علی آباد کتول هم بازداشت شدند. "

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین