نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز یکشنبه ۹ آبان ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز یکشنبه ۹ آبان ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۷ هزار و ۵۸۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۱ هزار و ۸۸۵ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با کاهش ۰.۷۵ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۷۸۷ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با کاهش ۰.۴۲ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۵۵۲ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۱۰۰۲۱۱
بازدید : ۴۹۲۴
۰۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۰
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با کاهش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۸۳ دلار قرار دارد. البته همزمان با کاهش قیمت انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با کاهش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۰.۰۲ تا ۰.۷۵ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با کاهش ۰.۷۵ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۷۸۷ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با کاهش ۰.۴۲ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۵۵۲ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون و ۳۵ هزار تومان و ۳ میلیون و ۵۸۶ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۲۶۶ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰.۱ درصد کاهش به پنج میلیون و ۶۱ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با کاهش ۰.۰۲ درصدی به یک میلیون و ۱۶۹ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۷ هزار و ۵۸۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۱ هزار و ۸۸۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۳۲ هزار و ۳۲۰ هزار تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۷ هزار و ۴۸۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۳۱ هزار و ۷۳۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۳۱ هزار و ۹۰۰ تومان و نرخ خرید ۳۱ هزار و ۶۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با کاهش قیمت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۶ هزار و ۶۳۱ تومان و ۲۶ هزار ۱۰۴ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۳۱ هزارو ۷۶۳ تومان فروش و با نرخ ۳۰ هزار و ۱۵۴ تومان خریداری شد.

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سر گذاشتند، امروز با کاهش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به هفت هزار و ۵۱۰ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۸۷۰  تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به هفت هزار و ۴۹۰ تومان و ۲ هزار ۸۵۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۷ هزار و ۷۴۵ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۷ هزار و ۵۴۵ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین