آمار فوتی‌های کرونا، امروز ۱۴۰۰/۰۸/۲۷

آمار فوتی‌های کرونا، امروز ۱۴۰۰/۰۸/۲۷

بر اساس آمار، فوتی‌های کرونا امروز ۲۷ آبان ماه ۱۰۳ نفر اعلام شد.
کد خبر: ۱۰۰۹۳۰
بازدید : ۵۹۲۱
۲۷ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۵

فرادید| وزارت بهداشت، آمار فوتی‌های کرونا امروز ۲۷ آبان ماه را ۱۰۳ نفر اعلام کرد که به این ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۲۸ هزار و ۶۳۴ نفر رسید.

طبق اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، از دیروز تا امروز و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۵ هزار و ۸۸۲ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که ۸۶۲ نفر از آن‌ها بستری شدند.

به گزارش فرادید؛ مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۶ میلیون و ۶۳ هزار و ۷۷۵ نفر رسید که خوشبختانه تا کنون ۵ میلیون و ۷۴۶ هزار و ۴۸۷ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.

سه هزار و ۴۳۹ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند. تا کنون ۳۷ میلیون و ۴۶۸ هزار و ۷۲ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است. در حال حاضر ۲۶ شهر کشور در وضعیت قرمز، ۸۷ شهر در وضعیت نارنجی، ۲۲۲ شهر در وضعیت زرد و ۱۱۳ شهر در وضعیت آبی قرار دارند.

آمار جهانی کرونا

طبق آخرین آمار‌های جهانی ابتلاء به ویروس کرونا، طی ۲۴ ساعت گذشته با افزایش ۵۱۳ هزار و ۲۱۰ نفری تعداد مبتلایان به این ویروس تاکنون به ۲۵۵ میلیون و ۹۹ هزار و ۳۶۳ نفر رسیده است.

فوتی‌های ناشی از کرونا در جهان با رشد ۷ هزار و ۷۱۴ در یک روز به تعداد پنج میلیون و ۱۳۰ هزار و ۴۸ نفر رسیده است. آمار بهبود یافتگان نیز به ۲۳۰ میلیون و ۶۲۰ هزار و ۱۶۴ نفر رسیده است. آمار ۱۰ کشور اول فوتی‌های ناشی از کرونا به شرح زیر است؛ اعداد داخل پرانتز تعداد فوتی‌های جدید هر کشور است.

۱. آمریکا ۷۸۶ هزار و ۵۸۶ نفر (یک هزار ۴۳۷ نفر)

۲. برزیل ۶۱۱ هزار و ۵۲۴ نفر (۱۴۰ نفر)

۳. هند ۴۶۴ هزار و ۱۵۳ نفر (۳۰۱ نفر)

۴. مکزیک ۲۹۱ هزار و ۲۰۴ نفر (۵۷ نفر)

۵. روسیه ۲۵۷ هزار و ۸۳۷ نفر (یک هزار و ۲۴۰ نفر)

۶. پرو ۲۰۱ هزار و ۶۹۵ نفر (۲۳ نفر)

۷. اندونزی ۱۴۳ هزار و ۶۸۵ نفر (۱۵ نفر)

۸. بریتانیا ۱۴۳ هزار و ۱۵۹ نفر (۲۱۴ نفر)

۹. ایتالیا ۱۴۰ هزار و ۸۹۳ نفر (۵۸ نفر)

۱۰. ایران ۱۲۸ هزار و ۸۰۶ نفر (۱۳۴)

برچسب ها: آمار کرونا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین