بازیگران «برادران لیلا» در جشنواره کن

بازیگران «برادران لیلا» در جشنواره کن

این فیلم دو ساعت و چهل‌وپنج دقیقه‌ای نخستین نمایش جهانی خود را روز ۴ خرداددر گرند لومیر، سالن اصلی جشنواره و دومین نمایش خود را امروز ۵ خرداد در همین سالن خواهد داشت.
کد خبر: ۱۰۷۲۲۷
بازدید : ۳۶۲
۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۷:۳۱

«برادران لیلا» فیلمی به کارگردانی سعید روستایی و تهیه‌کنندگی او و جواد نوروزبیگی که نماینده‌ی سینمای ایران در بخش مسابقه‌ی اصلی هفتاد‌و‌پنجمین جشنواره‌ی فیلم کن است.

این فیلم دو ساعت و چهل‌وپنج دقیقه‌ای نخستین نمایش جهانی خود را روز ۴ خرداد در گرند لومیر، سالن اصلی جشنواره و دومین نمایش خود را امروز ۵ خرداد در همین سالن خواهد داشت.

در خلاصه داستان «برادران لیلا» آمده است: «لیلا در ۴۰ سالگی تمام زندگی خود را صرف مراقبت از پدر و مادر و چهار برادرش کرده است. در کشوری که درگیر تحریم‌های اقتصادی بین‌المللی است، خانواده دائما با هم بحث می‌کنند و با زیر بار بدهی خرد می‌شوند.

لیلا در حالی که برادرانش در تلاش برای گذراندن زندگی خود هستند، نقشه‌ای می‌کشد تا با راه‌اندازی یک تجارت خانوادگی آن‌ها را از فقر نجات دهد.»

ترانه علیدوستی، نوید محمدزاده، سعید پورصمیمی، فرهاد اصلانی، پیمان معادی، محمد علیمحمدی، نیره محمدی و مهدی حسینی‌نیا بازیگران این فیلم را تشکیل می‌دهند. در ادامه تصاویر بازیگران و عوامل «برادران لیلا» را در جشنواره کن مشاهده می‌کنید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه