ترامونت اکس، شاسی بلند جذاب آلمانی

ترامونت اکس، شاسی بلند جذاب آلمانی

ترامونت اکس رونمایی شد. تغییراتی که در این خودرو مشاهده می‌شود برای مدل جدید اطلس در بازار آمریکا نیز به احتمال زیاد اعمال خواهد شد.
کد خبر: ۱۰۸۶۷۶
بازدید : ۲۴۸
۲۲ تير ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۷

فولکس واگن چین از بروزرسانی جدید کراس اوور ترامونت اکس رونمایی کرد. تغییراتی که در این خودرو مشاهده می‌شود برای مدل جدید اطلس (در بازار آمریکا از نام اطلس استفاده می‌شود) در بازار آمریکا نیز به احتمال زیاد اعمال خواهد شد.

دماغه با جزئیات اصلی شامل چراغ ها، جلوپنجره و سپر بروزرسانی شده اند. لوگوی VW نیز نورانی شده است. در نمای جانبی نیز رینگ‌های تیره در همراهی با کالیپر‌های قرمز رنگ سیستم ترمز منظره جذابی را ایجاد کرده اند.

در نمای عقب نیز تغییراتی را در قسمت چراغ‌های اصلی مشاهده می‌کنید. همچنین اسپویلر تیره جدید و لوگوی نورانی قرمز رنگ فولکس واگن بین چراغ‌ها نیز از دیگر ویژگی‌های جدید این بخش هستند.

پیشرانه ترامونت اکس

در بخش پیشرانه نیز احتمالا از نمونه ۴ سیلندر ۲ لیتری توربو و نمونه ۶ سیلندر ۳.۶ لیتری استفاده خواهد شد. پیشرانه اول ۲۳۵ اسب بخار خروجی و ۳۴۹ نیوتن متر گشتاور دارد. گزینه دوم نیز ۲۷۶ اسب بخار خروجی و ۳۶۰ نیوتن متر گشتاور دارد. هر دو پیشرانه با جعبه دنده ۸ سرعته اتوماتیک در ارتباط با محور جلو، هماهنگ شده اند. اینجا سامانه تمام چرخ محرک به عنوان آپشن پیش روی مشتری قرار می‌گیرد.

درباره قیمت دقیق هنوز اطلاعاتی ارائه نشده است.

گفتنی است، فولکس واگن اطلس یا ترامونت از سال ۲۰۱۷ روی خط تولید قرار دارد و سابقه مونتاژ در تنسی آمریکا و چجیانگ چین را در کارنامه خود ثبت کرده است. این خودرو در کلاس کراس اوور میان سایز ۵ درب معرفی شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه