بهترین زنان متولد چه ماهی هستند؟‌

بهترین زنان متولد چه ماهی هستند؟‌

جدا از تحصیل، تربیت، حلقه اجتماعی و دوستان، یکی از موارد مهم برای تجزیه و تحلیل شخصیت بر اساس ماه تولد او است.
کد خبر: ۱۱۰۱۰۹
بازدید : ۲۳۵
۱۲ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۳

فرادید| دنیا علی رغم پیشرفت‌های علمی که داشته است همچنان در قید مسائل خرافاتی به سر می‌برد که این روز‌ها جای خیلی از موارد عقلانی را گرفته است.

می‌خواهید بدانید متولدین کدام ماه زنان بهتری هستند؟ شاید زمانی که به دنبال شریک زندگی مناسب خود می‌گردید به این فکر افتاده باشید. متولدین هر ماه می‌توانند در ویژگی شخصیتی یا اخلاقی بهترین باشند.

اگر مردی هستید که قصد ازدواج دارید ما به شما توصیه می‌کنیم که از زنان متولدین ماه‌های زیر همسر اختیار کنید، البته این بدین معنا نیست که زنان متولدین ماه‌های دیگرمناسب ازدواج نیستند بلکه باید در اخلاق و رفتار آن‌ها دقت کرده و با توجه به برخی از ویژگی‌های رفتاری همسر خود را انتخاب کنید.

جدا از تحصیل، تربیت، حلقه اجتماعی و دوستان، یکی از موارد مهم برای تجزیه و تحلیل شخصیت بر اساس ماه تولد او است. افرادی که در ماه‌های مختلف متولد شده اند، شخصیت‌های متفاوتی دارند؛ بنابراین اگر به دنبال این هستید که متولدین کدام ماه زنان بهتری هستن، می‌توانید برای آشنایی با متولدین ماه‌های مختلف که بهترین همسران را می‌سازند، ادامه مطلب را از دست ندهید.

در یک تقسیم بندی بهترین زنان به ترتیب متولد این ماه‌ها هستند:

تیر: اگر به دنبال یک زن وفادار و پایدار از لحاظ احساسی هستید، حتماً با زن متولد ماه تیر ازدواج کنید. زنان تیر ماهی عاشق زندگی در کنار خانواده هستند و عاشق این هستند که ازدواج کنند و زندگی تشکیل بدهند. هنگامی که با زن تیر ماهی ازدواج کنید، یعنی با یک زن متعهد ازدواج کرده اید که هرگز به شما دروغ نمی‌گوید. او شبیه به یک گرگ از زندگی خودش به شدت محافظت می‌کند. همیشه نیت خوب و پاک دارد و می‌تواند بهترین همسر برای تان باشد.

اسفند: اسفند ماهی‌ها به شدت در عشق ورزی عالی عمل می‌کنند. برای اینکه شما را خوشحال کنند، از هیچ چیز دریغ نمی‌کنند. آن‌ها به شدت دوست داشتنی هستند و در ایجاد هیجان و سورپرایز خلاقیت دارند و می‌توانند بچه‌هایی برای شما تربیت کنند که از وجودشان لذت ببرید. البته گاهی اوقات مودی هستند، اما اگر آن‌ها را درک کنید، بهترین خواهند بود. زنان اسفندی زنانی باهوش و وفادار هستند.

مهر: زنان مهر ماهی برای همسرشان جزء بهترین زنان هستند. معمولاً در مورد چیز‌های مختلف فکر می‌کنند. اهداف بلند مدت در ذهن دارند که همین شما را به هیجان در می‌آورد. زن مهر ماهی زنی مهربان است و شما را خیلی خوب درک می‌کند. او عاشق رابطه زناشویی و انجام کار‌های رمانتیک است و همیشه دوست دارد با شما تجربه‌های جدید داشته باشد.

اردیبهشت: البته که با زن اردیبهشتی جر و بحث‌هایی خواهید داشت، اما احترام در آن حفظ می‌شود و در نهایت اتفاقات مثبتی رقم خواهد خورد. زن اردیبهشتی به شدت باهوش است و در ابراز عشق به صورت فیزیکی، مهارت بسیار زیادی دارد و می‌توانید عشق و هیجان را در جسم و ذهن و روح او مشاهده کنید. زن اردیبهشتی زنی ثابت قدم و وفادار است؛ او مادری فوق العاده برای فرزندانش خواهد بود.

بهمن: زنان بهمن ماهی زنانی قوی و مستقل هستند، خودخواه نیستند و علاوه بر رضایت خودشان به رضایت همسر همفکر می‌کنند. فقط تنها چیزی که آن‌ها را خسته می‌کند، یکنواختی است و نمی‌توانند این مسئله را تحمل کنند. این خانم‌ها افراد باهوشی هستند و همسر خوبی بوده و می‌توانند شرایط را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنند.

دی: زن دی ماهی زنی خانه دار، اما در شغل بیرون هم موفق است و در نگهداری‌های بچه‌ها هم بسیار عالی عمل می‌کند. یک ازدواج شاد را برای شما به ارمغان می‌آورد. هنگامی که با زن دی ماهی ازدواج می‌کنید، بدانید که همه چیز سر جای خودش است. او به شدت منظم بوده و می‌داند که دقیقاً در چه تایمی باید چه کاری انجام دهد.

خرداد: ویژگی مثبت زن خرداد ماهی این است که حامی‌ترین و عاشق‌ترین زنی است که می‌توانید زندگی با او را تجربه کنید. البته که علایق او تغییر می‌کند، اما زن خرداد به دنبال زیبایی است، خلاقیت بالایی دارد و وفاداری و محبتش بی نهایت است. او دقیقا نیمه دیگر وجود شما خواهد شد.

آبان: زن آبان هم می‌تواند همسر بسیار خوبی باشد. البته شاید گاهی اوقات درخواست‌هایی از شما داشته باشد که بیش از حد توان تان است، اما بلاخره پتانسیل این را دارد که لحظات خوبی را برای شما ایجاد کند. از لحاظ رابطه زناشویی هم هیجان زیادی را به شما می‌دهد و همیشه در این مورد عالی عمل می‌کند.

شهریور: زن شهریور ماهی به شدت در مورد تشخیص درست از غلط مهارت دارد و می‌داند که دقیقا باید چه کاری انجام دهد و با چیزی شوخی ندارد. در انجام کارهایش جدی است. اگر عشقش را به شما ابراز کند، بدانید که نهایت صداقت را دارد و در این امر هرگز دروغ نمی‌گوید و شما به عنوان همسرش، باید یاد بگیرید که چگونه حس شوخ طبعی داشته باشید.

مرداد: زن ماه مرداد هر چیزی را که بخواهید به شما میدهد، اما مراقب باشید که به یکباره تغییر روحیه ندهد. زن مردادی فراز و فرود‌های زیادی دارد و اگر به چیزی که می‌خواهد نرسد؛ هرگز تاب و تحمل نداشته و رفتارش تغییر می‌کند و به کسی که دوستش دارد هم می‌تواند صدمه زیادی بزند. هرگز نمی‌تواند تحمل کند که چیزی کمتر از آنچه که می‌خواهد را به او بدهید.

فروردین: زن فروردین زنی زیبا و اعجاب انگیز است، راحت عاشق می‌شود، او همیشه خوشمزه‌ترین کلوچه‌ها و کیک‌ها را در خانه دارد، توانایی و اعتماد به نفسش هم بالا است. او به عنوان یک زن به شدت وفادار است، اما اگر بخواهید کم‌تر از او محبت کنید، عصبانی می‌شود و احتمال این که شما را ترک کند وجود دارد. این زن ماجراجو و جذاب است و نباید او را نا امید کنید.

آذر: زنان آذر ماهی هر کاری را که دوست داشته باشند انجام می‌دهند. اگر می‌خواهید که در زندگی بیخیال باشید و حرص و جوش نخورید، با زن آذر ماهی ازدواج کنید. آن‌ها عاشق آزادی هستند تا این که بخواهند تعهد داشته باشند، اما اگر ازدواج کنند، وفادار خواهند بود. آن‌ها در هر صورت به برنامه ریزی‌های خلاقانه خودشان علایق بیشتری دارند، اما همسران خوبی هستند؛ به شرطی که شما هم به علایق آن‌ها اهمیت بدهید.

بهترین زنان

در تقسیم بندی دوم متولد ۵ ماه اول که در بالا اشاره شد بهترین زنان برای زندگی هستند و در تقسیم بندی آخر تنها ۳ گروه از زنان بهترین هستند:

متولد برج سرطان یا تیر: زنان متولد برج سرطان یا ماه تیر بسیار احساساتی بوده و عشق آن‌ها بی قید و شرط است. آن‌ها برای همسرشان از هیچ کاری مضایقه نکرده و بسیار زنان فداکاری هستند.

اگر شما با یک زن متولد برج سرطان ازدواج کرده اید بدانید شما سال‌های طولانی زندگی خوشی را در کنار او تجربه می‌کنید. با این حال باید این موضوع را نیز درنظر بگیرید که زن‌های متولد این ماه حتی در مورد چیز‌های بی اهمیت بسیارحساس هستند، اما این موضوع در مقایسه با دیگر محاسن آن‌ها قابل چشم پوشی است.

خانم‌های متولد برج سرطان از هیچ تلاشی برای آنکه یک خانه گرم برای همسر و فرزندانشان بسازند دریغ نمی‌کنند. همچنین زنان متولد این ماه آشپز‌های بی نظیری هستند و این بدان معناست که روی میزغذاخوری شما اغلب غذا‌های خوشمزه و متنوعی وجود دارد که شما می‌توانید از آن‌ها لذت ببرید.

علاوه بر موارد فوق زنان متولد برج سرطان مادران پرتلاش و دوست داشتنی هستند و کودکان آن‌ها همیشه در جایگاه‌های نخست قرار دارند.

متولد برج حمل یا فروردین: زنان متولد برج حمل مانند کوه پشت همسرشان ایستاده و در مشکلات زندگی سر خم نمی‌کنند، آن ها، چون نردبان عامل ترقی شوهر خود می‌شوند. متولدین این ماه برای رسیدن به اهداف خود از هیچ کاری دریغ نمی‌کنند آن‌ها بسیار قوی و شجاع بوده و در مراحل مختلف زندگی همسر خود را حمایت می‌کنند.

مردانی که با متولدین برج حمل ازدواج می‌کنند به زودی به یک موقعیت اجتماعی بالا، دست پیدا می‌کنند. زنان برج حمل همسرخود را به مردی با اقتدار و مسئولیت پذیر تبدیل می‌کنند آن‌ها بسیار کم توقع بوده و انتظارات واقع بینانه‌ای از زندگی دارند.

باید بدانید که زنان متولد برج حمل بسیار سخت به کسی دل می‌بندند به همین دلیل اگر تصمیم دارید با متولد این برج ازدواج کنید باید کفش فولادی به پا کنید. زنان متولد فروردین ماه بسیار دقیق بوده و مادرانی نمونه هستند که معمولا کودکان تربیت شده آن‌ها در آینده در بین رهبران و برندگان میدان‌های بزرگ قرار می‌گیرند.

آنچه آن‌ها از شریک زندگی خود انتظار دارند یک شخصیت قوی و با اراده محکم است که همه این ویژگی‌ها در بین زنان متولد این ماه وجود دارد.

زن متولد برج اسد یا مرداد: زنان متولد برج اسد یا مرداد قوی، اما کمی خشن هستند و به عبارت دیگر آن‌ها روحیه مبارزه طلبی دارند. این زنان قدرت باور نکردنی و توانایی خارق العاده‌ای در مبارزه با مشکلات دارند و اگر شما به یک همسر استوار در زندگی نیاز دارید با متولدین این ماه ازدواج کنید.

متولدین برج اسد هرگز از نگاه همسرشان فردی معمولی به حساب نمی‌آیند بلکه همیشه با کار‌های ویژه‌ای همسر خود را حیرت زده می‌کنند. مردانی که با متولدین این ماه ازدواج می‌کنند اغلب شیفته جذابیت و قدرت تحمل همسر خود در برابر سختی‌ها و مشکلات هستند.

زن متولد این ماه خود را وقف همسر و زندگی کرده و بسیار وفادار است. اگر با متولد این ماه ازدواج کنید عشق را در تمام طول زندگی خود حس می‌کنید. گفتنی است؛ هنوز هیچ تحقیق علمی این موارد را تایید نکرده است و صرفا گمانه‌هایی است که برای انسان‌های بی اعتقاد به کار می‌رود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه