قیمت بیت کوین و اتریوم امروز ۱۵ شهریورماه ۱۴۰۱

قیمت بیت کوین و اتریوم امروز ۱۵ شهریورماه ۱۴۰۱

قیمت بیت کوین امروز ۱۵ شهریور ماه با ۰.۰۶ درصد کاهش نرخ به ۱۹,۸۱۱ دلار معادل ۵۹۷,۳۰۳,۵۴۶ تومان رسید
کد خبر: ۱۱۰۲۱۸
بازدید : ۸۰
۱۵ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۷:۲۶

فرادید| به نظر می‌رسد بیت کوین در گذشتن از مرز ۲۰ هزار دلار ناتوان شده است. امروز ۱۵ شهریور ماه قیمت بیت کوین با کاهش ۰.۰۶ درصد به ۱۹,۸۱۱ دلار معادل ۵۹۷,۳۰۳,۵۴۶ تومان رسید.

روز ۲۶ آگوست (۴ شهریور) زمانی که بیت کوین به ۲۲,۰۰۰ دلار رسید و بالاترین سطح چند روزه خود را ثبت کرد، با حضور گسترده فروشندگان مواجه شد و در همان سطح متوقف گردید. پس از آن قیمت شروع به کاهش کرد و حدود ۲۰۰۰ دلار از ارزش خود را از دست داد و به زیر ۲۰,۰۰۰ دلار رسید.

به این ترتیب، بیت کوین برای اولین بار در یک ماه گذشته با قیمتی زیر ۲۰,۰۰۰ دلار معامله شد و روز ۲۹ آگوست (۷ شهریور) به پایین‌ترین سطح ۷ هفته اخیر یعنی ۱۹,۵۰۰ دلار رسید. با نزدیک شدن به پایان ماه و آغاز ماه سپتامبر (۷ شهریور)، بیت کوین تلاش کرد تا سطوح از دست رفته خود را بازیابد، ولی این تلاش بی نتیجه بود و بار دیگر در حدود ۲۰,۰۰۰ دلار متوقف شد.

به گزارش فرادید؛ این دارایی چند روز گذشته را در همین ناحیه سپری کرده است و حجم معاملات زیاد و نوسانات قابل توجهی را شاهد نبوده است. ارزش بازار آن نیز هنوز زیر ۳۸۰ میلیارد دلار و تسلط آن بر آلتکوین‌ها زیر ۳۹ ٪ است.

مقاومت بعدی قیمت بیت کوین نزدیک به سطح ۲۰,۲۰۰ دلار است. مانع اصلی قیمت هنوز نزدیک به سطح ۲۰,۵۰۰ دلار قرار دارد، که بالاتر از آن قیمت ممکن است افزایش شدیدتری را آغاز کند. از جنبه نزولی، حمایت اولیه نزدیک به سطح ۱۹,۶۵۰ دلار است. حمایت تایم هفتگی و مهم قیمت همچنان نزدیک به منطقه ۱۹,۵۰۰ دلاری است، که در زیر آن قیمت می‌تواند شتاب نزولی پیدا کند.

اتریوم نیز که اخیراً به زیر ۱۵۰۰ دلار سقوط کرده بود، پس از افزایش جزئی در مقیاس روزانه، اکنون به حدود ۱۵۵۰ دلار رسیده است.

اتریوم می‌تواند مقاومت ۱۶۰۰ دلاری را آزمایش کند، در مجموع بازار کریپتو نیز به دنبال بازیابی سطوح قیمت است. اتریوم برای شروع یک افزایش قوی، باید بالای ۱۶۰۰ و ۱۶۲۰ دلار معامله شود. در این حالت، قیمت می‌تواند به سمت مقاومت ۱۷۰۰ دلار حرکت کند.

از جنبه نزولی، حمایت اولیه اکنون نزدیک به سطح ۱۵۵۰ دلار است. پشتیبانی هفتگی قیمت در سطح ۱۵۰۰ دلار قرار دارد، که در زیر این سطح، قیمت می‌تواند به سطح ۱۴۲۰ دلار کاهش یابد.

قیمت بیت کوین

برچسب ها: قیمت بیت کوین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه