هواشناسی ایران امروز ۲۸ شهریورماه ۱۴۰۱

هواشناسی ایران امروز ۲۸ شهریورماه ۱۴۰۱

بر اساس هشدار‌های سازمان هواشناسی ایران امروز ۲۸ شهریور ماه شرایط برای وقوع گرد و خاک در برخی نقاط استان‌های کرمانشاه، ایلام و خوزستان مهیا خواهد بود.
کد خبر: ۱۱۰۷۲۰
بازدید : ۱۱۸
۲۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۵

فرادید| با توجه به تحلیل نقشه‌های هواشناسی ایران امروز ۲۸ شهریور ماه و در سه روز آینده در ساعات بعداز ظهر و اوایل شب در شمال و شرق هرمزگان و ارتفاعات جنوب و غرب کرمان وقوع رگبار ورعد و برق، وزش باد شدید موقت گاهی گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.

روز‌های چهارشنبه و پنجشنبه در برخی نقاط استان‌های واقع در شمال غرب و زاگرس مرکزی و جمعه (اول مهرماه) در برخی نقاط شمال غرب این شرایط پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش فرادید و به نقل از سازمان هواشناسی ایران، تا روز چهارشنبه شرایط برای وقوع گرد و خاک در برخی نقاط استان‌های کرمانشاه، ایلام و خوزستان مهیا خواهد بود.

آسمان تهران فردا صاف تا قسمتی ابری، گاهی وزش باد، به‌تدریج افزایش ابر با حداقل دمای ۲۲ و حداکثر دمای ۳۴ درجه سانتیگراد و طی پس فردا قسمتی ابری تا نیمه ابری و وزش باد با حداقل دمای ۲۳ و حداکثر دمای ۳۳ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

طی امروز و فردا اهواز با دمای ۴۲ درجه سانتیگراد گرم‌ترین و شهرکرد با دمای ۹ و ۸ درجه سانتیگراد سردترین مراکز استان کشور هستند.

هواشناسی ایران

برچسب ها: هواشناسی ایران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه