(ویدئو) جزئیات جدید پرونده سما جهانباز؛ پیدا شدن دختر گمشده صحت دارد؟

در مورد جزئیات جدید پرونده سما جهانباز، دختر گمشده، سردار قنبری، رئیس پلیس آگاهی فراجا گفته است که فعلا موضوع فقدان مطرح است؛ بنابراین فعلا داده‌های پلیس حکایت از قتل و مرگ او ندارد.
کد خبر: ۱۱۰۷۵۵
بازدید : ۱۹۵۳۹
۲۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۹

فرادید| بیش از دو ماه از گم شدن سما جهانباز، دختر  ۲۲ ساله اهل اصفهان در شیراز می‌گذرد و طبق آخرین اطلاعات او هنوز پیدا نشده است. هر چند برخی از رسانه‌های داخلی براساس داده‌های غیر قابل استناد و کذب مدعی شده اند که سما جهانباز پیدا شده، که صحت ندارد.

به گزارش فرادید، در مورد جزئیات جدید پرونده سما جهانباز، دختر گمشده، سردار قنبری، رئیس پلیس آگاهی فراجا گفته است که فعلا موضوع فقدان مطرح است؛ بنابراین فعلا داده‌های پلیس حکایت از قتل و مرگ او ندارد.

افشین محمدی دره شوری، معاون دادستان مرکز فارس هم زوایای تازه از پرونده را رسانه‌ای کرده است. او توضیح داده است که که تاکنون ۳ نفر در این خصوص بازداشت شده‌اند که ۲ نفر به دلیل ارائه دلایل مثبت بی‌گناه و با رفع ظن آزاد شده‌اند. اما هنوز یک نفر در بازداشت به سر می‌برد.

اما او نگفته است که علت عدم آزادی این فرد دخالت در فقدان سما جهانباز بوده یا به دلایل دیگری همچنان در بازداشت است. با این وجود معاون دادستان مرکز فارس گفته که همه دستورات لازم قضایی به ضابطین برای باز شدن گره این پرونده صادر شده است.

پدر سما جهانباز؛ به یابنده دخترم ۱۰۰ میلیون مژدگانی می‌دهم!

سعید جهانباز، پدر دختر  ۲۲ ساله اهل اصفهان روز گذشته ویدیویی در فضای مجازی منتشر کرد که در آن تاکید می‌کند تا روز یکشنبه ۲۷ شهریور، خبری از پیدا شدن دخترشان به دست اش نرسیده است. جمله‌ای که ادعای برخی سایت‌ها و رسانه‌های داخلی را رد کرد.

او در ادامه این ویدیو نیز می‌گوید که بنا به توانایی مالی اش به فردی که دخترش را پیدا کند مژدگانی یکصد میلیون تومانی می‌دهد. سعید جهانباز، بعد هم از مردم درخواست می‌کند تا در یافتن دخترش سما به او کمک کنند.

نظرات بینندگان
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه