(ویدئو 15+) شیر‌ها پیش از رسیدن گله کفتارها، گراز را زنده زنده خوردند!

البته همزمان با کشته شدن گراز توسط دو ماده شیر، چند کفتار نیز نظاره گر حادثه بودند و مدام گله را صدا می‌زنند. در نهایت تعداد کفتار‌ها به ۱۵ رسید و جدال میان آن‌ها بر سر لاشه گراز بالا گرفت.
کد خبر: ۱۱۲۹۸۷
بازدید : ۱۰۵۳۰
۱۵ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۱

فرادید| کالوم گووار که ویدیوی حمله شیر‌های گرسنه به گراز را در پارک ملی کروگر واقع در آفریقای جنوبی ضبط کرده است، می‌گوید که دو شیر ماده ابتدا به سمت یک آبخوری کوچک رفتند و ناگهان حالت تهاجمی به خود گرفتند. طبق گفته او، دو شیر گله‌ای ایمپالا‌ها را تعقیب کردند، اما موفق به شکار هیچکدام نشدند. در نهایت هم شیر‌ها زیر سایه یک درخت به استراحت پرداختند که ناگهان سر و کله‌ی یک گراز وحشت زده پیدا شد.

به گزارش فرادید، این راهنمای گردشگری حیات وحش می‌گوید که گراز انگار از سوی شکارچیان دیگری تعقیب شده بود، که این همه وحشت زده بود. اما ظاهر شدن اش مقابل دو شیر ماده به قیمت جان اش تمام شد. در این لحظه شیر‌ها گراز را شکار کردند و زنده زنده خوردند.

البته همزمان با کشته شدن گراز توسط دو ماده شیر، چند کفتار نیز نظاره گر حادثه بودند و مدام گله را صدا می‌زنند. در نهایت تعداد کفتار‌ها به ۱۵ رسید و جدال میان آن‌ها بر سر لاشه گراز بالا گرفت. اما کفتار‌ها پیروز از میدان خارج شدند و لاشه را میان خودشان تقسیم کردند. دو شیر ماده نیز تصمیم گرفتند قدرت شان را در برابر ۱۵ کفتار به آزمون نگذارند و پا به فرار گذاشتند.

نظرات بینندگان
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه