(ویدئو) جدال اسب‌آبی، سگ‌وحشی، کفتار و پلنگ بر سر لاشه ایمپالای باردار

یک سگ وحشی به ایمپالا حمله کرد و این حیوان را به داخل آب راند، اما توسط یک اسب به بیرون هدایت شد. پس از خارج شدن بلافاصله سگ وحشی، ایمپالا را پایین آورد و کفتار به شکار حمله کرد. در ادامه کفتار در اقدامی بی رحمانه شکم ایمپالا را باز کرد و جنین کاملا شکل گرفته را بیرون کشید و خورد. همچنین سگ‌های وحشی و کفتار‌ها مشغول خوردن ایمپالا شدند.
کد خبر: ۱۱۳۶۵۴
بازدید : ۱۸۲۰۸
۲۹ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۳

فرادید| گابی هوتز، روانشناس ۳۱ ساله که این ویدیو را در پارک ملی کروگر ضبط کرده، گفته است که هیاهو زمانی رخ داد که یک سگ وحشی گرسنه یک ایمپالای باردار را به دام انداخت. ایمپالایی که توسط یک اسب آبی نجات داده شده بود و سپس توسط کفتار و سگ وحشی کشته شد.

به گزارش فرادید، گابی این داستان را این گونه تعریف می‌کند: در یک بعدازظهر که همه چیز بسیار آرام به نظر می‌رسید یک سگ وحشی با حمله به یک ایمپالای باردار هیاهو به پا کرد. ایمپالا‌ها می‌توانند با سرعتی بیشتر از ۶۰ کیلومتر در ساعت بدوند، اما این سرعت نیز کمکی به ایمپالا نکرد. یک سگ وحشی به ایمپالا حمله کرد و این حیوان را به داخل آب راند، اما توسط یک اسب به بیرون هدایت شد. پس از خارج شدن بلافاصله سگ وحشی، ایمپالا را پایین آورد و کفتار به شکار حمله کرد. در ادامه کفتار در اقدامی بی رحمانه شکم ایمپالا را باز کرد و جنین کاملا شکل گرفته را بیرون کشید و خورد. همچنین سگ‌های وحشی و کفتار‌ها مشغول خوردن ایمپالا شدند.

او می‌گوید: در آن حوالی نیز یک پلنگ ماده آرام نشسته بود و منتظر فرصتی بود تا سهم خود را بگیرد. در یک آن دسته فیل‌های وحشی وارد شدند و سگ‌های وحشی مجبور به فرار از موقعیت شدند. در این لحظه پلنگ از فرصت پیش آمده استفاده کرد و لاشه را دزدید و به بالای درخت برد.

نظرات بینندگان
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه