bato-adv

(عکس) آیا ازدواج پژمان جمشیدی با یک مدل صحت دارد؟

این اولین باری نیست که برخی از رسانه‌هاريال بدون هیچ تاییدی از سوی پژمان جمشیدی و نگار فرهمند، ادعای ازدواج آن‌ها را مطرح می‌کنند، هر چند به نظر می‌رسد که آخرین بار هم نخواهد بود.
کد خبر: ۱۱۴۲۶۸
بازدید : ۱۰۱۶
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۴

فرادید| در طول ۲۴ ساعت اخیر برخی صفحه‌های مجازی و بخشی از رسانه‌های داخلی تصویری از یک زن مدل منتشر کرده و مدعی شده اند که پژمان جمشیدی با نگار فرهمند ازدواج کرده است. این در حالی است که او هیچ گاه این موضوع را تایید نکرده است و این تایید نکردن منجر به بروز شایعات بیشتری شده است.

به گزارش فرادید، نگار فرهمند که در اینستاگرام به عنوان یک اینفلوئنسر حوزه مد و تبلیغات فعالیت می‌کند، در حال حاضر بیش از ۳۰۷ هزار دنبال کننده دارد. اما او نیز تاکنون اشاره‌ای به ازدواج اش با پژمان جمشیدی نکرده است.

(عکس) آیا ازدواج پژمان جمشیدی با یک مدل صحت دارد؟

البته این اولین باری نیست که برخی از رسانه‌ها و سایت‌های داخلی بدون هیچ تاییدی از سوی پژمان جمشیدی و نگار فرهمند ادعای ازدواج آن‌ها را تایید می‌کنند، هر چند به نظر می‌رسد که آخرین بار هم نخواهد بود.

پژمان جمشیدی آخر بار دو ماه قبل در شبکه‌های اجتماعی دیده شد و پس از آن در جایی دیده نشده است. او در طول دو سال اخیر پرکار بوده و توانسته است در رکوردشکنی‌های گیشه نقش مهمی را ایفا کند.

نظرات بینندگان
آخرین اخبار
bato-adv
پیشنهاد ویژه
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv