انتشار اولین آپدیت تلگرام برای ۲۰۲۳

در این به‌روزرسانی با قابلیت‌هایی مانند استفاده از ایموجی به عنوان تصویر پروفایل و همچنین ترجمه کل چت‌ها برای کاربران پریمیوم روبه‌رو هستیم.
کد خبر: ۱۲۱۱۶۵
بازدید : ۶۸۹۵
۱۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۹

تلگرام که در آخرین روز‌های ۲۰۲۲ یک به‌روزرسانی منتشر کرده بود، حالا اولین آپدیت برای سال ۲۰۲۳ را در اختیار کاربران قرار داده است که شامل چندین ویژگی تازه برای کاربران عادی و پریمیوم می‌شود. در این مطلب نگاهی به قابلیت‌های جدیدترین آپدیت تلگرام داریم.

در این به‌روزرسانی تلگرام با قابلیت‌هایی مانند ابزار ساخت تصویر پروفایل، ابزار جدید پایش مصرف اینترنت و قابلیت ترجمه چت‌ها روبه‌رو هستیم که ویژگی آخر تنها در دسترس کاربران نسخه پریمیوم قرار دارد.

استفاده از ایموجی متحرک و استیکر به عنوان عکس پروفایل

در این به‌روزرسانی با ابزاری برای ساخت تصویر پروفایل روبه‌رو هستیم که امکان تبدیل سریع استیکر و ایموجی‌های متحرک به تصویر پروفایل شخصی، گروه‌ها و کانال‌ها را فراهم می‌کند. هر کاربری می‌تواند از ایموجی‌های متحرک یا شخصی‌سازی‌شده برای عکس پروفایل استفاده کند و این ویژگی محدود به کاربران نسخه پریمیوم نمی‌شود.

آپدیت تلگرام

ترجمه چت‌ها

کاربران پریمیوم در آپدیت جدید می‌توانند با انتخاب نوار ترجمه در بالای چت‌ها، تمام چت‌های شخصی، گروه‌ها یا کانال را به‌طور لحظه‌ای ترجمه کنند. از طریق تنظیمات می‌توان این نوار را پنهان و همچنین زبان مدنظر برای ترجمه را انتخاب کرد.

دسته‌بندی ایموجی‌ها و استیکر‌ها

در جدیدترین آپدیت تلگرام می‌توانید ایموجی‌ها و استیکر‌ها را در پنل دسته‌بندی کنید. برای ارسال هر ایموجی می‌توانید دست خود را روی آن نگه دارید تا نگاه بهتری به آن داشته باشید.

آپدیت تلگرام

ابزار جدید پایش اینترنت در جدیدترین آپدیت تلگرام

تلگرام در آپدیت جدید خود یک چارت جدید را برای مصرف اینترنت وای‌فای و موبایل در اختیار کاربران قرار داده است که جزئیات مناسبی را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد. در به‌روزرسانی قبلی شاهد این نمودار برای حافظه داخلی بودیم. در این نمودار جدید می‌توانید تنظیمات دانلود خودکار را دقیق‌تر کنترل کنید.

آپدیت تلگرام

ذخیره خودکار فایل‌های دریافتی

در آپدیت جدید می‌توانید کنترل بیشتری روی محتوای ذخیره‌شده در گالری دستگاه‌تان داشته باشید و آن‌ها را براساس حجم و نوع کنترل کنید. البته اگر محتوایی را درون گالری خود ذخیره نکنید، درون فضای ابری تلگرام نگه داشته می‌شود و هرموقع بخواهید می‌توانید آن را دانلود کنید.

از قابلیت‌های دیگر جدیدترین آپدیت تلگرام می‌توان به کنترل بیشتر ادمین‌ها روی ارسال محتوا‌ها توسط کاربران در گروه‌ها، اشتراک سالانه نسخه پریمیوم با قیمت پایین‌تر، افزودن دکمه‌های خاص به ربات‌ها توسط توسعه‌دهندگان، ورود مجدد به حساب از طریق اپل یا گوگل آی‌دی، ایموجی‌های پریمیوم جدید و ایموجی‌های تعاملی تازه اشاره کرد.

منبع: دیجیاتو

برچسب ها: تلگرام آپدیت ها
نظرات بینندگان
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه