(عکس) خانه عابدزاده در آتش سوخت

عملیات خاموش کردن آتش از ساعت ۲:۵۵ تا ساعت ۳:۱۰ روز پنجشنبه انجام شد و شخصی در این حادثه آسیب ندید. خانه نیز تا حدودی تحت تأثیر دود و بقایای ذغال آتش بود.
کد خبر: ۱۲۴۶۸۲
بازدید : ۲۶۰
۱۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۰

سانحه آتش‌سوزی خسارت فراوانی به منزل دروازه‌بان تیم ملی ایران وارد کرد.

سایت «diariodeleon» گزارش داد که خانه امیر عابدزاده در منطقه سن میگل ده آرگانسا دچار آتش‌سوزی شده که دروازه‌بان تیم ملی کشورمان در این سانحه آسیبی ندیده است.

خانه عابدزاده

این سایت درخصوص این اتفاق نوشت: آتش‌سوزی سبب ویرانی سقف خانه‌ای شد که دروازه‌بان پونفرادینا در آن زندگی می‌کرد. ساعت ۱۱ چهارشنبه شب، یک ساکن منطقه سن میگل ده آرگانسا با دپارتمان آتش‌نشانی پونفرادینا درباره آتش‌سوزی تماس گرفت؛ آتشی که از یک دودکش آغاز شد و به نظر می‌رسید به سراسر سقف گسترش یافته است.

دو ماشین آتش‌نشانی و چهار آتش‌نشان به محل حادثه اعزام شدند. آن‌ها متوجه آتشی شدند که در طبقه پایین خانه کاملاً گسترش یافته و آن را تقریباً از بین برده بود. عملیات خاموش کردن آتش از ساعت ۲:۵۵ تا ساعت ۳:۱۰ روز پنجشنبه انجام شد و شخصی در این حادثه آسیب ندید. خانه نیز تا حدودی تحت تأثیر دود و بقایای ذغال آتش بود.»

خانه عابدزاده

عابدزاده در ۲۲ دیدار از ۲۹ هفته مسابقات لالیگای ۲ به میدان رفته است. پونفرادینا در جایگاه نوزدهم جدول ۲۲ تیمی این مسابقات جای دارد.

خانه عابدزاده

نظرات بینندگان
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه