فهرست گوشی‌های پوکو که اندروید ۱۳ و رابط کاربری MIUI ۱۴ را دریافت می‌کنند

هفته گذشته لیستی از گوشی‌ها شیائومی و ردمی منتشر شد که دستگاه‌های حاضر در آن رابط کاربری MIUI ۱۴ را دریافت خواهند کرد. اما حالا لیستی از گوشی‌ها پوکو منتشر شده است که رابط کاربری MIUI ۱۴ را همراه با اندروید ۱۳ دریافت خواهند کرد.
کد خبر: ۱۲۴۷۷۰
بازدید : ۳۳۴
۱۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۴

پوکو لیستی از ۱۰ گوشی هوشمند را منتشر کرده است که تا پایان فصل سوم ۲۰۲۳ رابط کاربری MIUI ۱۴ را دریافت خواهند کرد.

هفته گذشته لیستی از گوشی‌ها شیائومی و ردمی منتشر شد که دستگاه‌های حاضر در آن رابط کاربری MIUI ۱۴ را دریافت خواهند کرد. اما حالا لیستی از گوشی‌ها پوکو منتشر شده است که رابط کاربری MIUI ۱۴ را همراه با اندروید ۱۳ دریافت خواهند کرد.

این لیست برای بازار هند منتشر شده است و در آن ۱۰ گوشی هوشمند به‌چشم می‌خورد که در بازه‌های زمانی مختلف این نسخه از اندروید و رابط کاربری شیائومی را دریافت خواهند کرد. انتظار می‌رود در بازار جهانی هم این گوشی‌های هوشمند رابط کاربری MIUI ۱۴ را دریافت کنند؛ هرچند شاید کاربران در کشور‌های دیگر کمی با تأخیر این به‌روزرسانی را دریافت کنند.

رابط کاربری MIUI ۱۴ برای گوشی‌های پوکو

پوکو هند در حساب رسمی توییتر خود با انتشار یک تصویر دستگاه‌های دریافت‌کننده این به‌روزرسانی را مشخص کرده است. اولین گوشی هوشمندی که اندروید ۱۳ را دریافت خواهد کرد، پوکو X۵ پرو ۵G است. پوکو X۵ پرو ۵G اگرچه به‌طور پیش‌فرض رابط کاربری MIUI ۱۴ را اجرا می‌کند، اما به سیستم‌عامل اندروید ۱۲ و نه اندروید ۱۳ مجهز شده است.

این گوشی‌های پوکو، اندروید ۱۳ و رابط کاربری MIUI ۱۴ را دریافت خواهند کرد

همان‌طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، در فصل دوم ۲۰۲۳ کاربران گوشی‌های زیر در هند اندروید ۱۳ و رابط کاربری MIUI ۱۴ را دریافت خواهند کرد:

 پوکو F۴، ۵G
 پوکو F۳ GT
 پوکو X۳ پرو
 پوکو M۵
 پوکو M۴، ۵G
 پوکو C۵۵

در فصل سوم ۲۰۲۳، اندروید ۱۳ و رابط کاربری MIUI ۱۴ برای گوشی‌های پوکو M۴ پرو و پرو ۵G و پوکو X۴ پرو ۵G منتشر خواهد شد؛ بنابراین صاحبان گوشی پوکو X۳ پرو جدیدترین به‌روزرسانی پوکو را زودتر از کاربران پوکو X۴ پرو ۵G دریافت خواهند کرد که می‌تواند برای برخی تعجب‌برانگیز باشد. بااین‌حال با توجه به محبوبیت بالای پوکو X۳ پرو، ظاهراً پوکو برای انتشار آپدیت این دستگاه را در اولویت قرار داده است.

درنهایت باید دوباره به این موضوع اشاره کنیم که لیست بالا مربوط به بازار هند می‌شود، اما به‌احتمال‌زیاد کاربران این دستگاه‌ها در بازار جهانی هم اندروید ۱۳ و رابط کاربری MIUI ۱۴ را دریافت خواهند کرد.

منبع: دیجیاتو

برچسب ها: پوکو
نظرات بینندگان
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه