برنامه ملی پوشان ایرانی درچهاردهمین روز ریو

برنامه ملی پوشان ایرانی درچهاردهمین روز ریو

کشتی گیران و تکواندوکارن کشورمان در چهاردهمین روز رقابت المپیک برای افتخارآفرینی به مصاف حریفان می روند، رقابت های کشتی آزاد امروز بعداز ظهر برگزار می شود.
کد خبر: ۲۴۱۳۳
بازدید : ۶۴۰
۲۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۶
کشتی گیران و تکواندوکارن کشورمان در چهاردهمین روز رقابت المپیک برای افتخارآفرینی به مصاف حریفان می روند، رقابت های کشتی آزاد امروز بعداز ظهر برگزار می شود.

به گزارش ایرنا، حسن رحیمی و حسن یزدانی در کشتی آزاد و مهدی خدابخشی در تکواندو نمایندگان کاروان ورزرشی ایران در چهاردهمین روز رقابت های المپیک 2016 ریو در برزیل هستند.

بر همین اساس رقابت های کشتی آزاد از ساعت 17:30 به وقت ایران آغاز می شود و رحیمی در وزن 57 کیلوگرم در دور نخست قرعه استراخت دارد و در مرحله بعد به مصاف «گارنیک ناتساکانیان» کشتی گیر ارمنستانی می رود.

رحیمی در صورت پیروزی مقابل حریف ارمنی خود به مصاف برنده دیدار «ویکتور لبدف» از روسیه و «ساندیپ تومار» از هند خواهد رفت.

حسن یزدانی دیگر کشتی گیر کشورمان در وزن 74 کیلوگرم است که در دور نخست استراحت می کند و در دور دوم به مصاف «کاستلی آسانگ» از هائیتی می رود.

البته در این وزن جردن باروس، کشتی گیر مشهور آمریکایی و رقیب اصلی یزدانی حضور دارد که در صورت پیروزی کشتی گیر کشورمان در مصاف با حریفان خود، وی تا مرحله فینال با «جردن باروز» رو به رو نمی شود.

همچنین در رقابت های تکواندو نیز مهدی خدابخشی تکواندوکار وزن منهای 80 کیلوگرم کشورمان از ساعت 18 و 15 دقیقه به وقت ایران در دور اول با «میگل فررا» از هندوراس مبارزه خواهد کرد.

دیدارهای مرحله نیمه نهایی و فینال این وزن به ترتیب ساعت 22:30جمعه شب و 3:30 بامداد شنبه برگزار خواهد شد.

یادآور می شود: کیمیا علیزاده بانوی تکواندوکار منهای 57 کیلوگرم کشورمان بامداد امروز با کسب مدال برنز رقابت های المپیک 2016 ریو، نخستین بانوی ورزشکارمدال آور تاریخ المپیک ایران لقب گرفت.

هم اکنون کاروان ورزشی ایران با دو طلای سهراب مرادی و کیانوش رستمی در وزنه برداری، دو برنز سعید عبدولی و قاسم رضایی در کشتی فرنگی و برنز کیمیا علیزاده در تکواندو، رتبه سی و دوم جدول توزیع مدال المپیک 2016 ریو را به خود اختصاص داده است.

در این رده بندی آمریکا همچنان پیشتاز است و کاروان های ورزشی انگلستان و چین در رتبه های دوم و سوم قراردارند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین