مرد شیشه‌ ای سر از تن پدرش جدا کرد!

مرد شیشه‌ ای سر از تن پدرش جدا کرد!

مرد جنایتكار كه دوست و پدرش را به قتل رسانده بود، به قصاص محكوم شد.
کد خبر: ۳۲۸۱
بازدید : ۱۰۶۱
۰۹ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۵
مرد جنایتكار كه دوست و پدرش را به قتل رسانده بود، به قصاص محكوم شد.
 
به گزارش باشگاه خبرنگاران، 13دی سال ۹۰ مردی كه در دفتر پیک موتوری كار می كرد ناپدید شد.
 
بعد از آن خانواده این مرد موضوع ناپدید شدن او را به پلیس خبر دادند و ماموران پلیس نیز موضوع را در دستور كار خود قرار داده و به تحقیق در این رابطه پرداختند.
 
با آغاز تجسس ها جسد این مرد در اطراف شهریار پیدا شد كه با ضربات متعدد چاقو كشته شده بود.
 
در ادامه ردیابی تلفن همراه مقتول نشان داد كه او با مردی به نام "حسن" تماس تلفنی داشته و با هم قرار ملاقات گذاشته اند. بنابراین كارآگاهان به سراغ او رفتند كه مشخص شد او از محل سكونتش متواری شده است. به همین دلیل این مرد در زادگاهش در تایباد در حالی دستگیر شد كه مشخص شد كه پدرش را هم به قتل رسانده و سر را از تنش جدا کرده‌ است.
 
مرد جنایتكار تحت بازجویی قرار گرفت و به ماموران گفت: من اختلافی با مرد پیك موتوری نداشتم اما مدتی بود كه فکر می‌کردم او آدم فاسدی است. از طرفی شیشه كشیده بودم و توهم داشتم، به همین‌دلیل وقتی سوار موتورش شدم از پشت با چاقو او را زدم. با پدرم هم اختلاف مذهبی داشتم برای همین وقتی به تایباد رفتم او را هم کشتم.
 
با اعتراف این مرد پرونده وی در حالی به شعبه دوم دادگاه كیفری استان تهران فرستاده شد كه سلامت روانی متهم از سوی كمیسیون پنج نفره پزشكی قانونی تایید شد.
 
بنابراین صبح ۲ روز گذشته متهم در شعبه دوم دادگاه كیفری استان تهران محاكمه شد و قضات دادگاه گفت: مرد پیك موتوری مرد فاسدی بود. دلیل من برای كشتنش موضوع ناموسی است. او به خاطرم نظر بد داشت برای همین باید كشته می شد. در مورد قتل پدرم هم باید بگویم كه او خودش از من خواست او را بكشم. او مرد بدی بود و به خانواده ام ظلم می كرد. برای همین یك روز به من گفت كه سرش را ببرم تا از این ظلم رها شود. من هم او را كشتم.
 
بعد از صحبت های این مرد قضات دادگاه وارد شور شدند و متهم را از بابت قتل مرد پیك موتوری به قصاص محكوم كردند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه