مهمترین سکانس‌های «آمین» حذف شد

مهمترین سکانس‌های «آمین» حذف شد

نویسنده سریال در حال پخش «آمین» گفت: مهم‌ترین سکانس‌های این مجموعه پلیسی به خاطر کمبود بودجه و نبود زمان کافی حذف شد.
کد خبر: ۴۸۷۶
بازدید : ۹۴۴
۱۷ مهر ۱۳۹۴ - ۲۳:۴۷
نویسنده سریال در حال پخش «آمین» گفت: مهم‌ترین سکانس‌های این مجموعه پلیسی به خاطر کمبود بودجه و نبود زمان کافی حذف شد.
 
زامیاد سعدوندیان در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به مطلب بالا توضیح داد: ما سکانس‌های مهمی در سریال «آمین» داشتیم که به دلیل اینکه بتوانیم کار را سر تایم به پایان برسانیم و از طرفی مشکل بودجه با ما همراه بود مجبور شدیم برخی سکانس‌ها را از حذف کنیم و من به عنوان نویسنده این کار، واقعا جای خالی سکانس‌های حذف شده‌ را در سریال «آمین » احساس می‌کنم.
 
وی سپس در پاسخ به اینکه آیا تغییر کارگردان سریال «آمین» و وقفه‌ای که در تولید این مجموعه افتاد، به کلیت کار لطمه‌ای وارد نکرد؟ گفت: تغییر کارگردان این سریال باعث لطمه در کار نشد؛ چراکه هر دو گروه سازنده و هر دو تیم از مجموعه، زحمات زیادی برای این سریال کشیدند و از همه چیز مایه گذاشتند تا کار را به بهترین شکل ممکن ارائه بدهند و هیچکس در سریال «آمین» کم کاری نکرد اما برخی حواشی‌ که به وجود آمد کمی ما را اذیت کرد.
 
نویسنده سریال «آمین» همچنین خاطرنشان کرد: زمانی که این مجموعه را کلید زدیم، هفت قسمت کامل سریال «آمین» نگارش شده بود و نگارش فاز اول تمام شده بود اما در فاز دوم به دلیل حذفیاتی که داشتیم زمان کم آمد و مجبور شدیم همزمان با تصویربرداری یکسری سکانس‌هایی را بنویسیم که من به عنوان نویسنده از این نظر ناراضی‌ام که در حین تصویربرداری کار، ما در حال نگارش بودیم.
 
او در ادامه درباره اینکه برای نگارش سریال‌ «آمین» با توجه به حضور نیروی انتظامی و تهیه‌کنندگی این مجموعه توسط ناجی هنر، مشکلی به لحاظ نگارش متن نداشتید؟ توضیح داد: در مرحله نگارش کار مشکلی نبود و قصه بدون مشکل پیش می‌رفت و در مرحله نگارش و تولید، با نیروی انتظامی همکاری داشتیم تا اینکه همه چیز به سرانجام رسید البته الان ترجیح می‌دهم راجع به خیلی مسائل توضیح ندهم تا کار به پایان برسد، باید ببینیم بازخوردها چطور است؛ چراکه تا زمانی که کار کامل دیده نشود نمی‌توانیم قضاوت کنیم.
 
سعدوندیان سپس اعلام کرد که به عنوان نویسنده هر روز سر صحنه سریال «آمین» حضور داشته است.
 
وی گفت: تصویربرداری سریال «آمین» اوایل سال 94 به پایان رسید و من به عنوان نویسنده حدود دو سال و سه ماه است که سر این پروژه هستم و از شروع نگارش تاکنون که در حال پخش است، با گروه همراه بودم.
 
او با اشاره به کارهای جدیدش برای تلویزیون اعلام کرد: اکنون صحبت‌هایی برای نگارش یک فیلم سینمایی انجام شده است. همچنین صحبت‌هایی هم درباره نگارش یک سریال شده اما به دلیل اینکه قطعی نیست نمی‌توانم اعلام کنم.
 
نویسنده سریال‌های «مسیرانحرافی»، «سقوط آزاد»، «دختران حوا»، «میلیاردر» و ... در پایان ضمن تشکر از تیم سازنده سریال «آمین» اظهار کرد: فاز یک و دو این مجموعه با حضور عوامل زحمت‌کش همراه بود و هر دو تیم سعی خودشان را کردند تا کار باکیفیتی ارائه بدهند. امیدوارم «آمین» کاری شده باشد که خستگی گروه سازنده را بیرون بیاورد و بینندگان هم از این مجموعه راضی باشند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین