محمود عباس مسموم شده و پایان امسال می‌میرد!

یک منبع صهیونیستی و یک منبع عربی لبنانی در خبر‌هایی از وضعیت وخیم محمود عباس خبر داده اند. ماه گذشته محمود عباس در بیمارستانی به مدت یک ماه بستری بود و در پی آن شایعاتی برملا شد که او می‌میرد.
کد خبر: ۵۹۴۶۴
بازدید : ۷۸۶
۰۵ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۹
محمود عباس مسموم شده و پایان امسال می‌میرد!یک منبع صهیونیستی و یک منبع عربی لبنانی در خبر‌هایی از وضعیت وخیم محمود عباس خبر داده اند. ماه گذشته محمود عباس در بیمارستانی به مدت یک ماه بستری بود و در پی آن شایعاتی برملا شد که او می‌میرد!
 
مهدی مجید، عضو سازمان جهانی صهیونیسم که در جلسات کابینه رژیم صهیونیستی نیز شرکت می‌کند در صفحه شخصی خود در توئیتر به نقل از یک منبع وابسته به موساد نوشت:

محمود عباس، رییس تشکیلات خودگردان فلسطین چند ماه پیش توسط رقبایش در جنبش فتح با ماده سمی استریکنین (Strychnine) که از آن برای کشتن سگ‌ها استفاده می‌شود، مسموم شده و در پی این مسمومیت به خونریزی معده و سرطان روده مبتلا شده و بیشترین مدتی که می‌تواند زنده بماند، تا پایان امسال است.


شرایط جسمانی محمود عباس ناپایدار است
در همین حال روزنامه الاخبار لبنان از ناپایدار بودن شرایط جسمانی رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین خبر داد. روزنامه الاخبار فاش کرد که شرایط جسمانی محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین، (۸۳ ساله) ناپایدار شده است و هفته‌ای دو بار برای انجام معاینات و درمان به بیمارستان تخصصی شهر رام الله می‌رود و پس از چند ساعت آنجا را ترک می‌کند.

همچنین یک منبع دیگر اعلام کرده که محمود عباس وظایف خود را در پایین‌ترین سطوح انجام می‌دهد و در طول هفته چند ساعت در دفتر خود حاضر می‌شود و فقط در نشست‌هایی که اهمیت بیشتری دارند، حضور می‌یابد.

این منبع افزود: عباس شهر رام الله را ترک نکرده و به هیچ شهر دیگری در کرانه باختری هم سفر نکرده است و بسیاری از دیدار‌های خود را که قرار بود با رهبران برخی از کشور‌های عربی داشته باشد، لغو کرده است.
نظرات بینندگان
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه