"همکارم را بیدار کردم و کشتم"

"همکارم را بیدار کردم و کشتم"

جوان افغانستانی که دوستش را به قتل رسانده است، بعد از دستگیری جزئیات این جنایت را شرح داد.
کد خبر: ۷۲۲۹۷
بازدید : ۱۱۶۱۷
۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۴۸
همکارم را از خواب بیدار کردم و کشتم
 
به گزارش خبرنگار ما، کارآگاهان پلیس تهران شامگاه یکشنبه هفته پیش از وقوع جنایت در ساختمانی نیمه‌کاره در شمال تهران مطلع شدند و وقتی به محل حادثه رفتند، مشاهده کردند جوانی افغان بر اثر اصابت جسمی سخت به سرش دچار خون‌ریزی شدید شده و جان باخته است.

کارآگاهان در بررسی‌های مقدماتی پی بردند مقتول همراه یکی از هم‌وطنان خود شب‌ها در این ساختمان می‌خوابیده و هم‌وطن او از زمان قتل ناپدید شده است، به همین دلیل جوان فراری به‌عنوان مظنون اصلی جنایت تحت تعقیب قرار گرفت، اما ردی از او به دست نیامد تا اینکه مردی افغانستانی در تماس با پلیس خبر داد متهم فراری را در کارگاهی در رباط‌کریم دیده است. او توضیح داد: من از ماجرای قتل خبر داشتم و متهم را به صورت اتفاقی در نزدیکی محل کارم در رباط‌کریم دیدم، به همین دلیل او را تعقیب کردم و فهمیدم کجا کار می‌کند.

کارآگاهان بعد از دریافت این اطلاعات به محل موردنظر رفتند و توانستند متهم را بازداشت کنند. این جوان افغان دیروز در دادسرای جنایی تهران بازجویی شد و ضمن اعتراف به قتل انگیزه‌اش از این کار را توضیح داد. او گفت: من حدود پنج ماه قبل از فاریاب افغانستان برای کار به ایران آمدم و در برجی در حال ساخت مشغول به کار شدم.
 
شغلم بنایی بود و مشکلی نداشتم تا اینکه مقتول به من گفت: پشت‌سر او به مهندس حرف زده و بدگویی کرده‌ام. این حرف هم‌وطنم خیلی به من برخورد و از او دلخور شدم تا اینکه تصمیم گرفتم انتقام بگیرم، به همین دلیل ساعت ۱۲ شب حادثه به سراغش رفتم و او را از خواب بیدار کردم. همین که چشمانش را باز کرد، با میله آهنی سه ضربه به سرش زدم و خیلی سریع از محل فرار کردم.
 
متهم در ادامه اعترافاتش گفت: برای اینکه ردی از خودم به‌جا نگذارم، راهی رباط‌کریم شدم و در آنجا در یک کارگاه ذوب میلگرد کار پیدا کردم و همان‌جا زندگی هم می‌کردم تا اینکه دستگیر شدم. بنا بر این گزارش، متهم درحال‌حاضر در بازداشت به‌سر می‌برد و تحقیقات از او ادامه دارد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه