دستگیری روح الله زم؛ مؤسس "آمدنیوز" کیست؟

دستگیری روح الله زم؛ مؤسس "آمدنیوز" کیست؟

دستگیری روح الله زم مؤسس کانال تلگرامی آمدنیوز توسط نیروهای سازمان اطلاعات سپاه صورت گرفت.
کد خبر: ۷۳۵۱۵
بازدید : ۶۶۶۲
۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۹
دستگیری روح الله زم
 
دستگیری روح الله زم، سرشبکه آمدنیوز را روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای اعلام کرد.

به گزارش فرارو، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای از گرفتار شدن «روح الله زم» سرشبکه سایت معاند و ضدانقلاب آمدنیوز در یک عملیات اطلاعاتی هوشمندانه توسط سازمان اطلاعات سپاه و دستگیری وی خبر داد.

روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای با اعلام خبر عملیات دستگیری "روح الله زم" سرشبکه سایت ضد انقلاب موسوم به "آمد نیوز" طی عملیات پیچیده و حرفه‌ای سازمان اطلاعات سپاه، بر شکست و جا ماندن سرویس‌های اطلاعاتی دشمن از قدرت اطلاعاتی سپاه تاکید شده است.
 

بنا به گزارش، متن اطلاعیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ملت شریف و عاشورایی ایران اسلامی!

در ایام پر شور و شعور اربعین حسینی و تجدید میثاق رهروان کربلا با آرمان‌های جاودان سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) که دشمنان امت اسلامی مقهور عظمت و شکوه راهپیمایی و اجتماع عظیم و میلیونی زائران، با حقد و حسد نظاره‌گر تجلی قدرت اسلام و جبهه مقاومت اسلامی شده‌اند؛ خدای بزرگ را شاکریم که در سایه الطاف خفیه و بیکرانش، پاسداران گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه را یاری بخشید تا یکی از سرشاخه‌های سراب رسانه‌ای دشمن و جنگ روانی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را طی یک عملیات پیچیده با حربه‌ی فریب اطلاعاتی گرفتار سازند و با غافلگیری و دستگیری این عنصر پلید و مزدور، دست برتر و ابتکار عمل خود را در مقابل سرویس‌های اطلاعاتی دشمن نشان دهند.

سازمان اطلاعات سپاه، در این عملیات حرفه‌ای، هوشمندانه و چند وجهی با به کارگیری روش‌های نوین اطلاعاتی و شگرد‌های ابتکاری، سرویس‌های بیگانه را مدیریت و فریب داد و "روح الله زم" سرشبکه سایت ضد انقلاب و معاند "آمدنیوز" را که در سال‌های اخیر با هدایت، تامین و پشتیبانی مستقیم آنان و نیز حمایت ضد انقلاب خارج نشین و عوامل داخلی آنها، به عنوان یکی از آبشخور‌های محوری دشمن، عملیات روانی گسترده‌ای برای اختلاف افکنی در ارکان نظام اسلامی، ایران هراسی، دروغ پردازی، القای شبهه در نسل جوان نسبت به عقاید و باور‌های دینی و تبلیغ و فراهم‌سازی زمینه‌های اقدامات خشونت بار و تروریستی؛ ایجاد آشوب و ناآرامی در کشور را اداره می‌کرد را به داخل کشور هدایت و بازداشت کند.

نامبرده به رغم اینکه تحت هدایت سرویس اطلاعاتی فرانسه و حمایت و پشتیبانی سرویس‌های اطلاعاتی آمریکا و رژیم صهیونیستی و مرتبط با سایر سرویس‌های اطلاعاتی قرار داشت و به صورت شبانه روزی با روش‌های پیدا و پنهان و در پوشش‌های گوناگون و چند لایه‌ای مورد حفاظت قرار می‌گرفت، در دام فرزندان ملت ایران در سازمان اطلاعات سپاه افتاد.

با سپاس به درگاه کبریایی و آرزوی قبولی طاعات و ابراز ارادت عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) به ساحت مقدس شهدای کربلا در این ایام نورانی و معنوی؛ اطلاعات تکمیلی پیرامون این عملیات بزرگ -که بیانگر شکست و جا ماندن سرویس‌های اطلاعاتی دشمن از قدرت اطلاعاتی سپاه است- و نیز شبکه پوششی گسترده و پیچیده مذکور، متعاقباً به استحضار ملت قهرمان و بصیر ایران اسلامی رسانده خواهد شد.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
 

خبر دستگیری روح الله زم

 
 
خبر بازداشت روح الله زم در کانال آمدنیوز منتشر شد و مشخص شد که کانال از دست گردانندگان آن خارج شده است.
 
جزئیات بازداشت روح الله زم توسط سازمان اطلاعات سپاه
 

روح الله زم کیست؟

روح الله زم کیست
 
روح الله زم متولد ۱۳۵۲ در تهران، سازنده کانال تلگرامی آمدنیوز بود که به انتشار اخبار جعلی و برساخته می‌پرداخت. او خود را روزنامه‌نگاری می‌دانست با سابقه کارگردانی. این کارگردانی را به واسطه پدرش به دست آورده بود.

روح الله زم فرزند محمد علی زم، نامزد پنجمین دوره مجلس شورای اسلامی است که رأی لازم برای ورود به مجلس را نیاورد.

روح الله زم بعد از خروج از ایران ساکن شهر پاریس شد و فعالیت‌هایش را علیه نظام جمهوری اسلامی ایران دنبال کرد.

در اسفند سال گذشته، مستندی درباره روح الله زم از تلویزیون ایران پخش شد. در این مستند که ایستگاه پایانی دروغ نام داشت مشخص می‌شد که حرف‌ها و ادعا‌های روح‌الله زم تا چه حد بی‌پشتوانه است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین