فروش قسطی ۳ محصول ایران‌خودرو

فروش قسطی ۳ محصول ایران‌خودرو

کلیه مشتریانی که در ۱۸ ماه گذشته نسبت به ثبت‌نام خودرو اقدام نموده‌اند یا در این مدت خودرو تحویل گرفته‌اند قادر به ثبت‌نام در این بخشنامه نیستند. بدیهی است هر ثبت‌نام مغایر با شرایط این بخشنامه، از سوی شرکت یک طرفه ابطال خواهد شد.
کد خبر: ۷۶۰۷۴
بازدید : ۸۴۸
۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۰
فروش قسطی ۳ محصول ایران‌خودرو
 
فروش اعتباری ایران‌خودرو از ساعت ۱۱صبح دیروز آغاز شد و امروز نیز ادامه دارد. روز گذشته پارس TU ۵ عرضه شد و امروز نیز علاوه بر عرضه پژو پارس TU ۵، پژو ۴۰۵ SLX نیز عرضه می‌شود. قیمت پژو پارس TU ۵ در این طرح فروش ۸۴۷ میلیون و ۱۸۴ هزار ریال در نظر گرفته شده است. متقاضیان این خودرو باید ۷۶۴ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال به‌عنوان پیش پرداخت به حساب این خودروساز واریز کنند.

الباقی مبلغ طی دو فقره چک به مبلغ ۵۱ میلیون و ۹۱۰ هزار ریال به تاریخ‌های ۳۰ تیر ماه ۹۹ و همچنین ۳۰ دی ماه سال آینده از سوی خریداران در وجه ایران‌خودرو صادر می‌شود. همچنین قیمت پژو ۴۰۵ SLX در این طرح فروش اعتباری ۶۷۹ میلیون و ۹۸۴ هزار ریال در نظر گرفته شده است.
 
از این مبلغ ۶۱۳ میلیون و ۳۰۰ هزار ریال به‌عنوان پیش پرداخت و الباقی مبلغ طی دو فقره چک به تاریخ‌های ذکر شده، هر یک به مبلغ ۵۱ میلیون و ۴۵۰ هزار ریال باید از سوی متقاضیان در اختیار ایران‌خودرو قرار گیرد. ایران خودرو موعد تحویل ۳۰روزه را برای این خودرو‌ها در نظر گرفته است.
 
در این طرح با هدف جلوگیری از ثبت‌نام واسطه‌ها و افزایش امکان ثبت‌نام برای مصرف‌کننده نهایی خودرو، شرکت ایران‌خودرو فیلتر‌ها را مطابق شرط و شروط مندرج در قرارداد قرار داده است که در صورت ثبت‌نام مغایر با شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه، ثبت‌نام مشتری از سوی شرکت یک طرفه ابطال و وجه ایشان حداکثر ظرف ۲۰ روز مسترد خواهد شد.

علاوه بر این دریافت کد کاربری و کلمه عبور قبل از ثبت‌نام در سایت فروش اینترنتی از الزامات ثبت‌نام است لذا بدیهی است در صورت عدم دریافت کد کاربری و کلمه عبور، امکان ثبت‌نام میسر نخواهد بود. کلیه مشتریانی که در ۱۸ ماه گذشته نسبت به ثبت‌نام خودرو اقدام نموده‌اند یا در این مدت خودرو تحویل گرفته‌اند قادر به ثبت‌نام در این بخشنامه نیستند. بدیهی است هر ثبت‌نام مغایر با شرایط این بخشنامه، از سوی شرکت یک طرفه ابطال خواهد شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین