"عکس‌برداری سریع و همزمان" با گلکسی اس ۲۰

"عکس‌برداری سریع و همزمان" با گلکسی اس ۲۰

طبق اطلاعاتی که پیش‌تر به بیرون درز کرده بود، دوربین اصلی این گوشی هوش‌مند دارای حسگر بزرگ ۱۰۸ مگاپیکسلی تصویر است، اما قابلیت عکس‌برداری سریع فقط در نوع پیشرفته‌تر آن، یعنی گالاکسی اس‌۲۰ اولترا موجود خواهد بود.
کد خبر: ۷۶۸۳۲
بازدید : ۹۹۶۰
۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۸
قابلیت
کاربر می‌تواند عکس‌هایی با زوایه باز، بسته یا عادی بگیرد، و هر یک را می‌پسندد، انتخاب کند

سامسونگ به زودی گوشی هوش‌مند جدیدی را که گل سرسبد آن به شمار می‌آید، رونمایی خواهد کرد. این گوشی که انتظار می‌رود سامسونگ اس‌۲۰ نام داشته باشد، طبق تازه‌ترین شایعات، دارای دوربین بی‌نظیری است.

به گفته ماکس واینباخ که از افشاکنندگان پرکار است، این گوشی با اتکا به قابلیت «عکس‌برداری سریع» و چندین عدسی که در پشت آن تعبیه شده است، می‌تواند در آن واحد چندین عکس بگیرد؛ یعنی کاربر می‌تواند عکس‌هایی با زوایه باز، بسته یا عادی بگیرد، و هر یک را می‌پسندد، انتخاب کند.

طبق اطلاعاتی که پیش‌تر به بیرون درز کرده بود، دوربین اصلی این گوشی هوش‌مند دارای حسگر بزرگ ۱۰۸ مگاپیکسلی تصویر است، اما قابلیت عکس‌برداری سریع فقط در نوع پیشرفته‌تر آن، یعنی گالاکسی اس‌۲۰ اولترا موجود خواهد بود.

طبق شایعات دیگری که انتشار یافته است، مجموعه گوشی‌های گالاکسی اس‌۲۰ دارای پردازنده قوی اسنپ‌دراگون ۸۶۵ و نمایشگر اینفینیتی‌-او هستند. در اطلاعات جامعی که هفته قبل به بیرون درز کرد، تقریباً تمامی مشخصات مجموعه گوشی‌های گالاکسی اس‌۲۰ شامل RAM قوی۱۶ گیگابایتی نوع ممتاز گالاکسی اس‌۲۰ اولترا، برملا شده است.

قرار است جزییات کامل این گوشی‌های جدید را در همایش رونمایی سامسونگ در ۱۱ فوریه اعلام کنند.

در این همایش که قرار است در سانفرانسیسکو برگزار شود، گوشی تاشو جدید سامسونگ را هم رونمایی می‌کنند که در هفته‌های اخیر، اطلاعات زیادی در مورد آن به بیرون درز کرده بود. گالاکسی زد فلیپ، تازه‌ترین کوشش این شرکت کره جنوبی برای راه یافتن به بازارِ رو به شکوفایی گوشی‌های هوش‌مند تا شو است که در سال ۲۰۱۹، با گوشی بدفرجام و ناموفق گالاکسی فولد آغاز شد.

در گالاکسی زد فلیپ، برخلاف نخستین گوشی تا شوی سامسونگ، سازوکار افقی جای خود را به سازوکار عمودی، شبیه گوشی جدید موتورولا ریزر داده است.

گویا سخت‌افزار درونی این گوشی به قوت گالاکسی اس ۲۰ نیست، و دارای پردازنده اسنپ‌دراگون ۸۵۵ پلاس، ۸ گیگابایت RAM و و ۲۵۶ گیگابایت حافظه درونی است.

طرح جمع وجور این گوشی می‌تواند باب طبع مصرف‌کنندگانی باشد که از اندازه‌های بزرگ گوشی‌های هوش‌مند به تنگ آمده‌اند، و سامسونگ مدعی است که این گوشی باعث می‌شود «طرز نگاه ما به گوشی‌مان عوض شود.»

سامسونگ در مورد افزاره‌های رونمایی نشده اظهار نظر نمی‌کند، اما در فیلم تبلیغاتی رسمی‌ای که منتشر کرده است، اطلاعاتی در باره این گوشی آمده است و عنوان «تغییرشکل آینده» را برای آن به کار برده است.
 
منبع: ایندیپندنت
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین