"مک بوک ایر"؛ صفحه کلید جادویی

"مک بوک ایر"؛ صفحه کلید جادویی

قیمت این مدل ۱۲۹۹پوند است. این نمونه درحال حاضر برای سفارش موجود است و اخر این هفته به دست مشتریان خواهد رسید.
کد خبر: ۸۰۰۹۵
بازدید : ۸۸۸۲
۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۶:۲۹

اپل با وجود قرنطینه و تاثیر ویروس کرونا برعملکرد روزانه اش، همچنان به عرضه محصولات ادامه می‌دهد

اپل «مک‌بوک پرو» خود را با نسخه جدید ۱۳ اینچی به روز کرده است. این شرکت گفت که این کامپیوتر با قابلیت ذخیره‌سازی دوبرابر وعملکرد سریع‌تر وارد بازار می‌شود.

این نمونه همچنین شامل صفحه کلید جادویی است که برای اولین بار سال گذشته با طرحی بزرگترارائه شد تا نگرانی‌های گسترده درمورد صفحه کلید‌های لپ‌تاپ اپل برطرف کند.

این صفحه کلید جدید برای اولین بار در ماه نوامبر با نسخه ۱۶ اینچی مک‌بوک پرو از راه رسید و سپس ماه گذشته با عنوان «مک بوک ایر» وارد بازارشد.

معرفی صفحه کلید در لپ‌تاپ پرو کوچکتر اپل، به این معنی است که صفحه کلید قدیمی "پروانه" شکل بحث برانگیز اکنون کاملاً از خط تولید اپل خارج شده است.

با این وجود که این رایانه تقریبا همان طراحی عمومی همیشگی را که در سایر مدل‌ها بود حفظ می‌کند، اما این نمونه علاوه بر حسگر اثر انگشت (Touch ID) و طرح آلومنیوم، دارای یک صفحه لمسی در بالای صفحه کلید خود است که شامل صفحه نمایش کوچکتر برای کلید‌های میان‌برمی‌شود.

قیمت این مدل ۱۲۹۹پوند است. این نمونه درحال حاضر برای سفارش موجود است و اخر این هفته به دست مشتریان خواهد رسید.

اپل با وجود قرنطینه و تاثیر ویروس کرونا برعملکرد روزانه اش، همچنان به عرضه محصولات ادامه می‌دهد. طی هفته‌های اخیر این شرکت، آیفون جدید اس‌ای (SE) را معرفی کرد - هر چند شایعه‌ها حاکی از آن است که ارائه یک نمونه بزرگ‌تر ازهمان تلفن و همچنین به روزرسانی‌های مک‌بوک ایر و آی‌پد پرو ممکن است به تأخیر بیفتد.
 
منبع: ایندیپندنت
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین