نرخ ارز، دلار، سکه، طلا و یورو در بازار امروز دوشنبه ۱۶ تیر ۹۹

نرخ ارز، دلار، سکه، طلا و یورو در بازار امروز دوشنبه ۱۶ تیر ۹۹

نرخ سکه، طلای ۱۸ عیار در بازار - قیمت طلا و سکه در بازار کاهش یافت و هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۱۰ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان قیمت خورد.
کد خبر: ۸۲۱۶۶
بازدید : ۴۷۶۸
۱۷ تير ۱۳۹۹ - ۰۳:۲۹

نرخ ارز، دلار، سکه، طلا و یورو در بازار امروز دوشنبه ۱۶ تیر ۹۹

فرادید|براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر در بازار تهران سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در قیمت ۱۰ میلیون ۲۵۰ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۹ میلیون ۵۰۰ هزار تومان معامله شد.


هر قطعه نیم سکه بهار آزادی پنج میلیون ۲۰۰ هزار تومان، ربع سکه هم بدون تغییر قیمت نسبت به روز گذشته سه میلیون تومان قیمت خورد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۹۲۸ هزار و ۷۰۰ تومان ارزش گذاری شد، ضمن آنکه در بازار‌های جهانی نیز هر اونس طلا ۱۷۷۶ دلار قیمت خورد.

جدیدترین قیمت روز سکه، طلا، دلار و یورو در بازار

نوع قیمت روز معاملاتی گذشته قیمت معاملاتی امروز
مثقال طلا
۴۰,۴۰۰,۰۰۰
۴۰,۲۳۰,۰۰۰
طلای ۱۸ عیار
۹,۳۲۶,۳۳۰
۹,۲۸۷,۰۹۰
سکه جدید
۱۰۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۰۲,۵۰۰,۰۰۰
سکه قدیم
۹۵,۰۰۰,۰۰۰
۹۵،۰۰۰،۰۰۰
نیم سکه
۵۲,۰۰۰,۰۰۰
۵۲,۰۰۰,۰۰۰
ربع سکه
۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۳۰،۰۰۰،۰۰۰
سکه گرمی
۱۵,۶۰۰,۰۰۰
۱۵,۵۰۰,۰۰۰
انس طلا
۱۷۷۵دلار
۱۷۷۶دلار

قیمت طلا در آینده چه خواهد شد؟

درباره آینده قیمت طلا،  عبادالله محمد ولی، عضو انجمن صنفی کارفرمایان صنعت طلا و جواهر می‌گوید: عواملی که بر قیمت طلا تاثیرگذار است یکی بخش خارجی آن بوده که همان اونس جهانی است و بخش دیگر آن ارزش پول ملی در مقابل سایر ارز‌های دیگر است که در این محاصره‌ای که شکل می‌گیرد قیمت نهایی طلا با دلار کف بازار تعیین می‌شود.

به اعتقاد محمد ولی،  نقش بانک مرکزی در کنترل قیمت طلا بسیار برجسته است، اگر در این زمینه تصمیمی از سوی بانک مرکزی و متولیان اقتصاد کشور گرفته نشود پیش‌بینی می‌شود که روند قیمت طلا در آینده نیز افزایشی باشد.
 

قیمت دلار و یورو در صرافی ملی

براساس نرخ‌های اعلام شده قیمت دلار امروز در صرافی ملی بالا رفت و قیمت خرید دلار آمریکا ۲۱,۷۵۰ (بیست و یک هزار و هفتصد و پنجاه تومان) و قیمت فروش دلار آمریکا ۲۱,۸۵۰ (بیست و یک هزار و هشتصد و پنجاه تومان) اعلام شد.

همچنین براساس اعلام صرافی بانک ملی ایران قیمت خرید یورو ۲۴,۱۰۰ (بیست و چهار هزار و صد تومان) و قیمت فروش یورو ۲۴,۲۰۰ (بیست و چهار هزار و دویست تومان) است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین