چطور بفهمیم چه کسانی ما را در اینستاگرام بلاک کرده اند؟

چطور بفهمیم چه کسانی ما را در اینستاگرام بلاک کرده اند؟

چگونه بفهمیم چه کسانی ما را در اینستاگرام بلاک کرده اند؟ یکی دیگر از مواردی که به تشخیص بلاک شدن شما خیلی کمک می کند، زمانی است که شما اسم شخص مورد نظر را در اینستاگرام جستجو می کنید، ولی نمی‌توانید پیدایش کنید! (البته توجه داشته باشید که باید اسم شخص را به درستی وارد کنید ومطمئن باشید که درست وارد کنید نه اینکه شانسی بنویسید؟!)
کد خبر: ۸۵۱۱۵
بازدید : ۳۰۵۶
۱۶ تير ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۲
چطور بفهمیم چه کسانی ما را در اینستاگرام بلاک کرده اند؟
 
فرادید| خوشبختانه، اینستاگرام یا هر شبکه اجتماعی به افراد در صورت مسدود شدن اطلاع نمی‌دهند. تصور کنید که اگر از گوشی موبایل اعلان دریافت می‌کردید توسط دوستی بلاک شده‌اید، شوک و غم و اندوهی بی‌اندازه‌ای را تجربه می‌کردید، اما گاهی برای ما مهم است بدانیم که آیا دوستی یا شخصی ما را بلاک کرده است یا خیر؟ بهترین راه برای فهمیدن این مسئله چیست؟

قبل از ورود به بحث بهتر است این نکته را روشن کنیم که ما از ابزار‌های و برنامه‌های جانبی استفاده نخواهیم کرد، بررسی‌ها دستی و از طریق خود اینستاگرام است.
 

مرحله اول:

در صورت مشاهده موارد زیر به احتمال زیاد طرف مقابل شما را بلاک کرده!

۱- یک شخصی را در اینستا فالو (follow) کرده بودید، ولی الان جز فالو‌های شما نیست.

زمانی هم که شما قصد دارید دوباره همان شخص را follow کنید، ممکن است وقتی که گزینه follow را می زنید هیچ اتفاقی نیفتد، یا اینکه following می شود، اما فیک است! یعنی اگر دوباره به صفحه شخص بروید جزء follow‌های شما نیست وباز هم گزینه follow نمایان می شود نه following.

تذکر: ممکن است شما در لیست کاربرانی که انهارا دنبال می کنید به دنبال شخص مورد نظر بگردید، ولی نتوانید اسم شخص موردنظر را از لیست دنبال کننده‌ها پیدا کنید که دو دلیل داره:

۱-شخص مورد نظر شما را بلاک کرده

۲-شما را بلاک نکرده، ولی از لیست دنبال کننده هاش حذف کرده

پس نمی‌توانیم بین این دو مورد تفکیک کنیم!

چطور بفهمیم چه کسانی ما را در اینستاگرام بلاک کرده اند؟
۲-نمی توانید اسم شخص را جستجو کنید!

یکی دیگر از مواردی که به تشخیص بلاک شدن شما خیلی کمک می کند، زمانی است که شما اسم شخص مورد نظر را در اینستاگرام جستجو می کنید، ولی نمی‌توانید پیدایش کنید! (البته توجه داشته باشید که باید اسم شخص را به درستی وارد کنید ومطمئن باشید که درست وارد کنید نه اینکه شانسی بنویسید؟!)
 

مرحله دوم:

خوب! در بالا خدمت شما دو راهکار برای تشخیص بلاک شدن شما آموزش دادیم، در این مرحله قصد داریم روشی را برای تست و اطمینان بیشتر بیان کنیم.

ابتدا از حساب کاربری خود خارج شوید ویک حساب کاربری جدید بسازید، سپس هر دو راهکاری که در مرحله اول بیان کردیم را با این اکانت تست کنید

بدین صورت که:

۱- شما ابتدا شخص مورد نظر را جستجو کنید، اگر توانستید ان شخص را پیدا کنید

۲- آن شخص را follow کنید اگر توانستید او را follow کنید وبصورت following در آمد، پس با احتمال ۹۹% می‌توانیم بگویم آن شخص شما را بلاک کرده است (۱% هم برای احتمالاتی که خودمم نمی‌دونم، ولی همینجوری در نظر گرفتم!)

چطور بفهمیم چه کسانی ما را در اینستاگرام بلاک کرده اند؟

دادن هشدار به شخص بلاک کننده شما!

پس از اینکه با راهکار‌های بالا مطمئن شدید شخص موردنظر شما را بلاک کرده است، اگر فکر می‌کنید شخص بلاک کننده، شمارا بصورت ناخواسته و به اشتباه بلاک کرده و یاهمچنین قصد دارید به ان شخص هشدارو تلنگر بدید که شما فهمیدیدان شخص شما را بلاک کرده میتونید برای او Mention ارسال کنید

به این صورت Mention ارسال کنید:

زمانی که شما قصد دارید در اینستا یک عکس ارسال کنید زیر عکس با قرار دادن علامت @ پیش از نام کاربری شخص مورد نظر که شما را بلاک کرده است او را اصطلاحاً Mention کرده اید!

مثلا اگر نام کاربری شخص بلاک کننده شما taylorswift (!) شما در زیر عکس ارسالی taylorswift@ قرار بدید تا نظر تیلور سوئیفت؟! را به پست ارسالیتون جلب کنید.

چون خود اینستا بصورت خودکار لیست کسانی که شخص را Mention میکنند برای او نمایش خواهد داد. پس اگر به اشتباه شما را بلاک کرده یا اینکه فهمید که شما فهمیدید بلاک شدید، احتمالا شما را آنبلاک خواهد کرد

در این پست سعی کردیم اموزشی کامل از راهکار‌های کاربردی برای فهمیدن اینکه چه کسی شما را بلاک کرده است بیان کردیم، اگر شما هم راهکاری سراغ دارید که ما بیان نکرده ایم یا اینکه نکته‌ای بوده که بیان نکردیم در قسمت دیدگاه‌های همین پست بیان کنید تا هم ما وهم سایر کاربران سایت استفاده کنند.
 

چگونه بفهمید کسی شما را در استوری اینستاگرام بلاک کرده است؟

متأسفانه، هیچ روش مستقیمی برای دانستن این نکته وجود ندارد. تنها کاری که می‌توانید انجام دهید بررسی با اکانت دیگر است. این کار فقط در صورتی مفید است که شخص دارای پیج عمومی باشد البته ممکن است که فرد از ویژگی جدید Close Friends برای Stories Instagram استفاده کرده باشد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین