حاج صمد شجاعیان درگذشت

حاج صمد شجاعیان درگذشت

حاج صمد شجاعیان انتخاب مردم در دور اول و دوم مجلس شورای اسلامی بود که در سال ۱۳۲۷ در ممسنی به دنیا آمد و در سن ۷۲ سالگی در اثر کرونا چشم از جهان فرو بست.
کد خبر: ۸۹۳۲۰
بازدید : ۴۸۵۷
۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۶
درگذشت حاج صمد شجاعیان
 
فرادید|حاج صمد شجاعیان نماینده اسبق مردم شهرستان ممسنی و رستم استان فارس روز گذشته به علت ابتلا به بیماری کرونا درگذشت.

صمد شجاعیان انتخاب مردم در دور اول و دوم مجلس شورای اسلامی بود که در سال ۱۳۲۷ در ممسنی به دنیا آمد و در سن ۷۲ سالگی چشم از جهان فرو بست.

 
داود ایوبی فرماندار شهرستان ممسنی در پیامی درگذشت نماینده مردم ممسنی و رستم را تسلیت گفت.

دراین پیام تسلیت آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
با دلی آکنده از غم و اندوه درگذشت جناب آقای حاج صمد شجاعیان نماینده مردم شریف شهرستان ممسنی در دوره اول و دوم مجلس شورای اسلامی که از انسان‌های اخلاق مدار و ومتواضع و زجر کشیده بودند، موجب تأسف و تأثر عمیق گردید.
مصیبت فقدان این انسان خدوم و پرتلاش را به همه علاقه مندان، وشهروندان قدر شناس شهرستان و همکاران و بستگان به ویژه خانواده محترم و فرزندان ایشان صمیمانه تسلیت عرض نموده و از خداوند منان برای آن مرحوم غفران و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان ارجمند صبر و اجر مسألت دارم.
 
اسحاق جهانگیری نیز  در پیامی با تسلیت درگذشت صمد شجاعیان، از خداوند متعال برای آن مرحوم غفران و رحمت الهی و برای بازماندگان ارجمند صبر و اجر مسالت کرد.

در این پیام آمده است: درگذشت دوست عزیزم جناب آقای صمد شجاعیان، نماینده حوزه انتخابیه ممسنی در ادوار اول و دوم مجلس شورای اسلامی موجب تاسف و تأثر شد. این مصیبت را به خانواده محترم ایشان صمیمانه تسلیت می‌گویم و از خداوند متعال برای آن مرحوم غفران و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان ارجمند صبر و اجر مسالت دارم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین