ماجرای قتل زن جوان در حمام!

ماجرای قتل زن جوان در حمام!

جسد «الف» غرق در خون و کبود، کف حمام افتاده بود. با فریاد‌های دو برادر، همسایگان نیز از طبقه دوم آمدند و بدین ترتیب پلیس در جریان قرار گرفت.
کد خبر: ۸۹۳۷۲
بازدید : ۱۱۲۳۱
۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۰
جسد زن جوان در حمام
 
سجادپور| جسد زن ۲۹ ساله‌ای که با ضربات متعدد چاقو در طبقه دوم یک مجتمع مسکونی به قتل رسیده بود، در حالی کشف شد که حدود شش روز از مرگ وی می‌گذشت.

چند روز بود که جوانی مدام به شماره تلفن خواهرش زنگ می‌زد، اما همه تلاش هایش بی پاسخ می‌ماند. او که نگران وضعیت خواهرش شده بود ماجرا را به برادر بزرگ ترش اطلاع داد و از او خواست با هم سری به خواهرشان بزنند که در طبقه دوم یک مجتمع مسکونی زندگی می‌کرد!
 
اما برادر بزرگ‌تر فرصت مناسبی پیدا نمی‌کرد، زیرا تردد خودرو‌ها نیز از ساعت ۲۱ در مشهد ممنوع بود تا این که بالاخره حدود ساعت ۲۰ شب دوشنبه گذشته این فرصت به دست آمد و دو برادر سوار بر خودرو به محل سکونت خواهرشان واقع در منطقه الهیه رفتند، اما در واحد آپارتمانی محل سکونت «الف» بسته بود.
 

دو برادر تقریبا تصمیم به بازگشت گرفته بودند که یکی از آن‌ها زنگ منزل همسایه را به صدا درآورد و از حال خواهرش پرسید. زن همسایه گفت: «او را چند روز است ندیده ام! و نمی‌دانم چه می‌کند!» در حالی که برادران قصد ترک محل را داشتند ناگهان زن همسایه به آن‌ها گفت: حفاظ نرده‌ای منزل خواهرتان باز است، او هر وقت بیرون می‌رفت این حفاظ آکاردئونی را قفل می‌زد! همین موضوع دو برادر را از رفتن باز داشت و بر نگرانی آن‌ها افزود.

چند دقیقه بعد دو برادر با تخریب قفل، وارد منزل شدند، اما در حالی بوی تعفن عجیبی به مشام می‌رسید که کسی در خانه نبود. دو برادر به جست و جوی اتاق‌ها پرداختند که ناگهان یکی از آن‌ها در حمام را گشود و صحنه دلخراشی را دید. جسد «الف» غرق در خون و کبود، کف حمام افتاده بود. با فریاد‌های دو برادر، همسایگان نیز از طبقه دوم آمدند و بدین ترتیب پلیس در جریان قرار گرفت.


ماموران انتظامی با حفظ صحنه جنایت، ماجرای کشف جسدی خون آلود را به قاضی ویژه قتل عمد اطلاع دادند.  دقایقی بعد قاضی ویژه قتل عمد مشهد عازم منطقه الهیه شد و بدین ترتیب تحقیقات میدانی در حالی ادامه یافت که جسد زن ۲۹ ساله دچار فساد نعشی شدیدی شده بود.
 
بنا به نظر شفاهی پزشک قانونی حدود شش روز از مرگ زن جوان می‌گذشت و او با وارد آمدن ضربات متعدد چاقو به ناحیه شکم و قفسه سینه به قتل رسیده بود.

بررسی‌های میدانی قاضی «دکتر حسن زرقانی» در صحنه جرم نشان می‌داد که جنایت در اتاق خواب منزل مسکونی رخ داده است و سپس عامل یا عاملان جنایت پیکر غرق در خون «الف» را به داخل حمام کشیده و رها کرده اند چرا که آثار خون روی دیوار‌ها و کف اتاق خواب نمایان بود.
 
تحقیقات ریزبینانه مقام قضایی که تا پاسی از بامداد روز گذشته طول کشید بیانگر آن بود که ازدواج فامیلی «الف» به فرجام نرسیده و او چند سال قبل به خاطر اختلافات خانوادگی از همسرش طلاق گرفته است. دختر خردسال این زن جوان (مقتول) با پدرش زندگی می‌کرد و گاهی نیز به منزل مادرش می‌آمد.
 
با انتقال جسد به پزشکی قانونی برای تعیین علت دقیق مرگ، پیگیری این پرونده جنایی با صدور دستورات محرمانه‌ای از سوی قاضی زرقانی به گروهی از کارآگاهان زبده اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی سپرده شد و بدین ترتیب تحقیقات برای شناسایی عامل یا عاملان این جنایت هولناک ادامه یافت.
 
منبع: روزنامه خراسان
برچسب ها: قتل زن جوان حمام
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه