اخبار حوادث امروز ۹۹/۱۰/۲۹

اخبار حوادث امروز ۹۹/۱۰/۲۹

در بخشی از اخبار حوادث امروز آمده است؛ اهالی محل در جنگل ابتدا بقایای کفش و کوشی را پیدا کردند و این موضوع را به پلیس اطلاع دادند و در نهایت و با تأیید خانواده شریفی جمجه کشف شده برای کسب اطلاعات بیشتر به پزشکی قانونی ارجاع داده شد.
کد خبر: ۸۹۵۵۰
بازدید : ۱۰۲۲۴
۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۴
مهم ترین تیتر خبری حوادث روز ۹۹/۱۰/۲۹
 
فرادید| پیدا شدن معین شریفی، اعتراف به قتل همسر صیغه ای، قتل پسر پولدار، دستگیری عامل تیراندازی در مشهد و ... در صدر اخبار و  تیر حوادث مهم امروز ۲۹ دی ماه  بودند که می‌توانید این خبر‌ها را به طور خلاصه در گزارش امروز مرور کنید:

پیدا شدن آثاری از معین شریفی در جنگ‌های کردکوی

به گزارش فرادید به نقل از شهروند آنلاین بعد از ۱۲۳ روز و با تلاش نیرو‌های هلال احمر، یک لنگه کفش، گوشی موبایل و یک جمجمه در جنگل‌های کردکوی کشف شد. البته در گزارش آمده است که اهالی محل در جنگل ابتدا بقایای کفش و کوشی را پیدا کردند و این موضوع را به پلیس اطلاع دادند و در نهایت و با تأیید خانواده شریفی جمجه کشف شده برای کسب اطلاعات بیشتر به پزشکی قانونی ارجاع داده شد...

همسرکشی و تهدید به قتل دوباره

سر خط خبر‌های روزنامه شرق اعتراف مردی افغان به قتل همسر صیغه‌ای خود بود. این مرد جوان که ازدواجی مجدد داشته در جرو بحث با همسر خود او را تهدید به قتل می‌کند و می‌گوید تو را هم می‌کشم. زن جوان این موضوع را با مادر خود در میان گذاشته و  مادر از ترس اقدام داماد به اداره پلیس می‌رود و موضوع را به آن‌ها اطلاع می‌دهد...

تیرباران معروف‌ترین شرور مشهد

به گزارش فرادید و به نقل از روزنامه خراسان در صفحه حوادث روز، عامل تیربارارن مرد شرور مشهد دستگیری شد. وی که جوانی ۲۸ ساله است دارای سابقه کیفری بوده و به هواخواهی از دوست خود در جریان دعوا قرار می‌گیرد و با سلاح کلاشینکف پژوی سواری را مورد حمله قرار داده و به این تربیت باعث مرگ یکی از شرورترین افراد مشهد می‌شود...

قتل پسر پولدار در جریان گروگانگیری

در قسمت حوادث روز روزنامه ایران گزارشی درباره دستگیری عاملان قتل پسر پولدار آمده است. در این گزارش می‌خوانیم که دوست قدیمی پسر جوان برای باجگیری از پدر و مادر وی، ابتدا سگ گرانقیمتش را سرقت می‌کند و بعد با کمک یکی از دوستانش پسر جوان را به بهانه پیدا کردن سگ به محل جنایت می‌کشاند تا وادارش کنند با پدرش تماس بگیرد و برای آن‌ها پول واریز کند. وقتی با مقاومت او رو به رو می‌شوند، با ضربات چاقو او را به قتل می‌رسانند...

در ادامه اخبار و حوادث مهم روز، زورگیران مسافرکش نما در اتوبان تهران - کرج بعد از تعقیب و گریز با پلیس دستگیر شدند. در بازرسی از داخل خودرو ۹۳۰ گرم تریاک، ۶۰ گرم حشیش، ۱۰۲ گرم شیره تریاک، ۱۰۱ گرم سوخته تریاک و نیز یک دستگاه کارت‌خوان سیار بانکی کشف شد و متهمان به قصد خود مبنی بر خرده‌فروشی مواد مخدر در شهر تهران اعتراف کردند.  

در گزارشی از اسلام آباد کرج، زنی ۶۵ ساله بعد از سرقت طلاهایش به قتل رسید. به گزارش فرادید عامل قتل این زن مرد همسایه بوده که به دلیل مشکلات مالی، زن میانسال را به بهانه نم دادن دیوار به پشت بام می‌کشاند، او را خفه  و پس از سرقت طلا‌ها فرار می‌کند. فرزندان زن جسد مادر خود را در پشت بام پیدا کردند و به مأموران انتظامی خبر دادند. تحقیقات در باره این پرونده ادامه دارد.
 
در خبری دیگر از حوادث روز، شیده لالمی روزنامه نگار و دبیر اجتماعی روزنامه همشهری بر اثر گازگرفتگی در خانه‌اش جان باخت. صبح دیروز خبر فوت ناگهانی شیده لالمی ۳۸ ساله روزنامه نگار حرفه‌ای و با سابقه کشور بر اثر گاز گرفتگی اعلام شد.

همچنین وقوع دو زمین لرزه به بزرگی ۵.۵ و ۴.۵ ریشتر در دو روز متوالی بندر کنگ در استان هرمزگان را لرزاند که ۱۵ روستا از جمله روستا‌های «سایه خوش» و «دژگان» و «کلاتو» و «برکه سفلین» بیشترین خسارت را متحمل شدند، اما هیچکدام از این زمین لرزه‌ها تلفات جانی نداشته است.

مهرداد حسن‌زاده مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: بعد از وقوع این زلزله تیم‌های ارزیاب هلال احمر به محل حادثه رفتند. نخستین بررسی‌ها نشان می‌داد که خسارت این زلزله درحد ریزش آوار و ترک خوردگی دیوار بوده، اما در روستای کلاتو ۸۰ درصد خانه‌ها آسیب دیده است.
برچسب ها: حوادث
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه