ویدئوی جنجالی ساشا سبحانی به احمدی نژاد

ویدئوی جنجالی ساشا سبحانی به احمدی نژاد

ساشا سبحانی در یک ویدئوی جنجالی، محمود احمدی نژاد را خطاب قرار می‌دهد و می‌گوید: "یادت میاد هروقت بابامو می دیدی می گفتی پسرت دختر چاوز رو گرفت یا نه؟..."
کد خبر: ۹۰۱۵۶
بازدید : ۵۱۷۹
۱۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۷
عکس دونفره ساشاسبحانی و احمدی نژاد
 
فرادید| ساشا سبحانی پسر سفیر سابق ایران در ونزوئلا  که در روز‌های اخیر خبر دستگیر شدنش در اسپانیا نقل همه محافل شده بود، به تازگی با انتشار ویدئویی در پاسخ به محمود احمدی نژاد که گفته بود او را نمی‌شناسد جنجالی دوباره به پا کرد.

در این ویدئو او احمدی نژاد را خطاب قرار می‌دهد و می‌گوید: "یادت میاد بهم گفتی برو دختر چاوز رو بگیر... "

 
ویدئوی ساشا سبحانی خطاب به محمود احمدی نژاد

قابل ذکر است که روزنامه اسپانیایی ال موندو نوشت: «سبحانی در مادرید دستگیر شده است، زیرا ایران وی را به قاچاق انسان متهم کرده و خواهان استرداد اوست. ساشا سبحانی به طور موقت بازداشت شده بود و هم اکنون هم به طور موقت آزاد است، اما روند بررسی استرداد او به ایران طی هفته‌های آینده آغاز می‌شود.»

ماجرای واکنش احمدی نژاد به عکس ساشا سبحانی چه بود؟

به گزارش فرادید؛ در روزهای اخیر ویدئویی از مصاحبه محمود احمدی نژاد پخش شد که در آن تأکید می‌کرد ساشا سبحانی را نمی‌شناسد و به یاد نمی‌آورد.

در بخشی از این مصاحبه که اردشیر احمدی، مستندساز با احمدی نژاد داشته است، عکس دونفره معروف ساشا سبحانی با احمدی‌نژاد را به رئیس جمهور پیشین ایران نشان می‌دهد که با واکنش عجیب احمدی نژاد روبه رو می‌شود.

احمدی نژاد می‌گوید خیلی از افراد با عکس گرفته اند و این دلیل نمی‌شود که همه را بشناسد.
 
واکنش محمود احمدی نژاد به عکس دو نفره با ساشا سبحانی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین