ویدئو/ آخرین وضعیت علی انصاریان

ویدئو/ آخرین وضعیت علی انصاریان

​این ویروس بسیار پیچیده است و متاسفانه ویروس جدیدی که در بدن انصاریان منتشر شده شرایط را وخیم کرده، اما همه ما امیدوار و در تلاش هستیم تا وضعیت ایشان را به وضعیت پایدار برسانیم.
کد خبر: ۹۰۲۱۴
بازدید : ۶۶۲۸
۱۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۱

علی انصاریان

پزشک معالج علی انصاریان بیان کرد: متاسفانه شرایط علی انصاریان هیچ تغییر خاصی نداشته است. دکتر هاشمیان درباره آخرین وضعیت علی انصاریان، گفت: با وجود تلاش شبانه روزی که همکاران بنده انجام داده اند، اما هنوز شرایط این پیشکسوت فوتبال تغییری نکرده و ریه هایش به شدت درگیر کووید ۱۹ هست.

وی افزود: ​این ویروس بسیار پیچیده است و متاسفانه ویروس جدیدی که در بدن انصاریان منتشر شده شرایط را وخیم کرده، اما همه ما امیدوار و در تلاش هستیم تا وضعیت ایشان را به وضعیت پایدار برسانیم.

علی انصاریان بازیکن اسبق تیم‌های پرسپولیس و استقلال از هفته گذشته به علت بیماری کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان فرهیختگان بستری شده است.
 
آخرین وضعیت علی انصاریان تا صبح امروز

جلسه حیاتی در بیمارستان فرهیختگان

همچنین دیشب رئیس بیمارستان فرهیختگان تهران به اتفاق تیم درمانی بیمارستان در جلسه مهمی در حال تلاش برای پایداری حال آقای علی انصاریان بودند.

با آنکه حال وی نسبت به ساعات قبل تغییر نکرده است، اما رئیس بیمارستان فرهیختگان با اعضای تیم درمان و تیم معالج بازیکن اسبق تیم‌های پرسپولیس و استقلال جلسه‌ای مهم و حیاتی را برگزار کرد تا درباره وضع جسمانی و درمانی علی انصاریان تصمیم مهمی بگیرند.
 
سخنان رئیس بیمارستان فرهیختگان با خبرنگار صدا و سیما
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین