ویدئو/ خلاصه و حواشی نشست خبری فیلم گیج‌گاه

ویدئو/ خلاصه و حواشی نشست خبری فیلم گیج‌گاه

در شعار این فیلم سینمایی آمده است: گیج‌گاه نوستالژیک نیست، حالی‌است که دیگر نیست. تهیه این فیلم سینمایی را، ولی اله مدنی و حنیف سروری برعهده داشتند.
کد خبر: ۹۰۳۰۷
بازدید : ۱۳۸۸
۱۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۳
حامد بهداد و باران کوثری
 

در هفتمین روز از سی و نهمین جشنواره فیلم فجر، "گیج‌گاه" به کارگردانی عادل تبریزی دومین فیلم سینمایی بود که  نمایش داده شد.

در این فیلم سینمایی جمشید هاشم پور، حامد بهداد، باران کوثری، سروش صحت، بهرنگ علوی، امیرحسین رستمی، فرهاد آییش، نادر سلیمانی، بیژن بنفشه خواه، سیاوش چراغی پور، محمد الهی، مریم همتیان، ایمان اسماعیل پور، علی باغفر، حامد شیخی، داوود ونداده و با معرفی بازیگر نوجوان علی‌راد و با هنرمندی رضا صفایی‌پور و حسن رضایی به ایفای نقش می‌پردازند.

در شعار این فیلم سینمایی آمده است: «گیج‌گاه نوستالژیک نیست، حالی‌است که دیگر نیست.» تهیه این فیلم سینمایی را، ولی اله مدنی و حنیف سروری برعهده داشتند.

بازیگران و عوامل فیلم در برج میلاد حاضر شدند، اما جمشید هاشم‌پور که ترجیح داد پیام خودش را به نشست خبری برساند. این پیام را حامد بهداد قرائت کرد و عادل تبریزی کارگردان با ادای احترام به بازیگران پیشکسوت خصوصاً جمشید هاشم‌پور صحبت‌هایش را آغاز کرد.
 
خلاصه و حواشی نشست خبری فیلم "گیجگاه"
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه