آمار فوتی‌های کرونا، امروز ۹۹/۱۱/۲۳

آمار فوتی‌های کرونا، امروز ۹۹/۱۱/۲۳

بر اساس آمار، فوتی‌های کرونا امروز ۲۳ بهمن ماه ۱۳۹۹ طی ۲۴ ساعت گذشته ۶۵ نفر اعلام شد و تعداد جانباختگان کرونا در ایران در مجموع به ۵۸ هزار و ۷۵۱ نفر رسید.
کد خبر: ۹۰۴۷۰
بازدید : ۶۵۱۸
۲۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۷
آمار کرونا
 
فرادید| به گفته سخنگوی وزارت بهداشت ۶۵ بیمار مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته جان خود را از دست دادند و آمار فوتی‌های کرونا در ایران به ۵۸ هزار و ۷۵۱ نفر رسید.

دکتر سیما سادات لاری گفت: از دیروز تا امروز و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۷ هزار و ۴۷۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شد که ۵۵۲ نفر از آن‌ها بستری شدند. وی افزود: مجموع بیماران کرونا در کشور به یک میلیون و ۴۹۶ هزار و ۴۵۵ نفر رسید.

لاری ادامه داد: خوشبختانه تا کنون یک میلیون و ۲۷۸ هزار و ۸۵۷ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده اند. ۳۷۳۵ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند.

به گزراش فرادید؛ سخنگوی وزارت بهداشت همچنین گفت: تا کنون ۹ میلیون و ۸۸۵ هزار و ۹۱۳ آزمایش تشخیص کرونا در کشور انجام شده است. همچنین بر اساس آخرین تحلیل ها، ۳۶ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۱۷۸ شهرستان در وضعیت زرد و ۲۳۴ شهرستان نیز در وضعیت آبی قرار دارند.

به گفته لاری شهرستان‌های عجب شیر در آذربایجان شرقی، اردستان در اصفهان، اسفراین در خراسان شمالی، گرمسار در سمنان، بافت در کرمان، پاوه در کرمانشاه، بندرگز و کردکوی در گلستان، آستانه اشرفیه، بندرانزلی، رشت، رودبار، رودسر، صومعه سرا و لاهیجان در گیلان، آمل، بابل، بابلسر، بهشهر، تنکابن، جویبار، رامسر، ساری، سوادکوه، قائمشهر، محمودآباد، نکا، نور و نوشهر در مازندران، بستک، بندرلنگه و قشم در هرمزگان، بهار، تویسرکان و رزن در همدان و ابرکوه در یزد در وضعیت نارنجی قرار دارند.

آمار جهانی کرونا

طبق آخرین آمار‌های جهانی ابتلا به ویروس کرونا، طی ۲۴ ساعت گذشته با افزایش ۴۳۷ هزار و ۷۸۰ نفری تعداد مبتلایان به این ویروس تا کنون به ۱۰۷ میلیون و ۸۵۳ هزار و ۹۵ نفر رسیده است.

فوتی‌های ناشی از کرونا در جهان با رشد ۱۴ هزار و ۱۸ نفری در یک روز به تعداد ۲ میلیون و ۳۶۴ هزار و ۹۳۸ نفر رسیده است. آمار بهبود یافتگان نیز به ۷۹ میلیون و ۸۵۵ هزار و ۹۳۷ نفر رسیده است.

آمار ۱۰ کشور اول فوتی‌های ناشی از کرونا به شرح زیر است؛ اعداد داخل پرانتز تعداد فوتی‌های جدید هر کشور است.

۱. آمریکا ۴۸۳ هزار و ۲۰۰ نفر (۳ هزار و ۴۳۲ نفر)

۲. برزیل ۲۳۴ هزار و ۹۴۵ نفر (هزار و ۳۵۷ نفر)

۳. مکزیک ۱۶۹ هزار و ۷۶۰ نفر (هزار و ۳۲۸ نفر)

۴. هند ۱۵۵ هزار و ۳۹۹ نفر (۱۱۹ نفر)

۵. بریتانیا ۱۱۴ هزار و ۸۵۱ نفر (هزار و ۱ نفر)

۶. ایتالیا ۹۲ هزار و ۳۳۸ نفر (۳۳۶ نفر)

۷. فرانسه ۸۰ هزار و ۴۴۳ نفر (۲۹۶ نفر)

۸. روسیه ۷۸ هزار و ۱۳۴ نفر (۵۳۶ نفر)

۹. آلمان ۶۳ هزار و ۹۷۹ نفر (۷۰۸ نفر)

۱۰. اسپانیا ۶۳ هزار و ۷۰۴ نفر (۶۴۳ نفر)

ایران در این فهرست با ۵۸ هزار و ۷۵۱ نفر فوتی و ۶۵ فوتی جدید یازدهمین کشور با بیشترین آمار فوتی‌های کرونا در جهان است.
برچسب ها: آمار کرونا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین