قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل امروز دوشنبه ۲۷ بهمن ۹۹

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل امروز دوشنبه ۲۷ بهمن ۹۹

قیمت بیت کوین در سومین روز هفته به ۴۶ هزار و ۶۷۵ معادل یک میلیارد و ۲۷۱ میلیون و ۸۹۸ هزار تومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۷۱۷ دلار رسیده است که معادل ۴۶ میلیون و ۸۰۲ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۵۳ سنت معادل ۱۴ هزار و ۶۸۳ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۷ هزار و ۲۵۹ تومان رسید.
کد خبر: ۹۰۵۹۱
بازدید : ۴۱۷۸
۲۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۴
قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل امروز دوشنبه ۲۷ بهمن ۹۹
فرادید| قیمت بیت کوین در حالی که ۲۶ بهمن ماه به ۴۹ هزار و ۴۸۵ دلار رسیده بود، حالا هم قیمت بیت کوین در سومین روز هفته به ۴۶ هزار و ۶۷۵ معادل یک میلیارد و ۲۷۱ میلیون و ۸۹۸ هزار تومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۷۱۷ دلار رسیده است که معادل ۴۶ میلیون و ۸۰۲ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۵۳ سنت معادل ۱۴ هزار و ۶۸۳ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۷ هزار و ۲۵۹ تومان رسید.

به گزارش فرادید؛ قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۳۶۸ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۲۹۶ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است. این ارز دیجیتال ۲۷ بهمن ماه جاری توانست از سقف تاریخی خود عبور کند و با ثبت قیمت ۴۹ هزار و ۴۸۵ دلار رکورد جدیدی را به ثبت برساند.  

اما شگفتی ساز بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۵۳۳ درصدی توانسته تا کانال ۱۸۰۰ دلار پیش روی کند. اتریوم هم اکنون حجم بازاری معادل ۱۹۶ میلیارد دلار دارد و در رده دوم ارز‌های بی شمار دیجیتال قرار دارد.  

اتریوم در یک ماه گذشته ۴۶ رشد داشته و در طول شش ماه اخیر هم توانسته رشد ۳۱۷ درصدی را تجربه کند. همچنین تعداد واحد‌های در گردش اتریوم ۱۱۴.۶۶۳ میلیون و تعداد کل واحد‌های آن ۱۱۴.۶۶۳ میلیون خواهد بود.
 

قیمت ریپل و تتر

ارز دیجیتال ریپل که چهارمین حجم بازار را به خود اختصاص داده، در طول ماه‌های اخیر وارد چالش با بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است. در پی شکایت این نهاد مالی از مدیران این رمز ارز، ارزش ریپل تا ۸۰ درصد قیمت ریزش کرد. اما طولی نکشید که قیمت ریپل دوباره به کانال ۳۰ سنت بازگشت. در حال حاضر نیز به ۵۳ سنت رسیده است.

 تعداد واحد‌های در گردش ریپل ۴۵.۴۰۴ میلیارد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.

ارز دیجیتال تتر که در رده سوم بازار رمز ارز‌ها قرار دارد، در حال حاضر حجم بازاری معادل حدود ۳۲ میلیارد دلار دارد. این رمز ارز ۳۲ میلیارد و ۸۹ میلیون واحد در گردش دارد و تعداد کل واحد‌های آن به ۳۳ میلیارد و ۱۰۸ میلیون می‌رسد. قیمت ریالی تتر طی هفته‌های گذشته تا کانال ۲۱ هزار تومان عقب نشینی کرد، اما با تقویت قیمت دلار دوباره به کانال ۲۷ هزارتومان بازگشت.
 

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل در روز دوشنبه 27 بهمن تا ساعت 09:30

  انواع ارز دیجیتال

 قیمت به دلار 

 قیمت به تومان

 بیت کوین 

46.675 

یک میلیارد و 271 میلیون و 898 هزار تومان 

اتریوم

1717

46 میلیون و 802 هزار تومان

تتر

1

27 هزار و 259 تومان

ریپل

 0.53

14 هزار و 683 تومان 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین