نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز یکشنبه ۳ اسفند ۹۹

نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز یکشنبه ۳ اسفند ۹۹

قیمت سکه طرح جدید با کاهش ۳.۵۵ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۲۶۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۲.۸۰ درصدی به ارزش ۱۰ میلیون و ۶۸۲ هزارتومان فروخته شد. البته همزمان با روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر هم دلار آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به ظهر روز گذشته، به ۲۴ هزار و ۸۰۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۰ هزار و ۵۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو ظهر روز گذشته به قیمت ۳۰ هزار و ۸۵۰ تومان به فروش می‌رفت.  
کد خبر: ۹۰۸۴۸
بازدید : ۴۶۵۰
۰۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۱
نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز یکشنبه ۳ اسفند ۹۹
فرادید| قیمت انس جهانی طلا همچنان بدون تغییر، در حال حاضر روی سطح ۱۷۸۴ دلار قرار دارد. البته برخلاف روند بدون تغییر قیمت انس جهانی طلا، قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با کاهش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۱.۰۳ دهم درصد تا ۳.۲۳ درصد منفی را تجربه کردند.  

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که سکه طرح جدید با کاهش ۳.۵۵ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۲۶۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۲.۸۰ درصدی به ارزش ۱۰ میلیون و ۶۸۲ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون ۴۰۰ هزار تومان و ۴ میلیون و ۱۸۵ هزار تومان قیمت‌گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت ۲ میلیون و ۴۳۷ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت‌گذاری، با ۱.۷۱ درصد کاهش به چهار میلیون و ۶۹۱ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار هم با کاهش ۱.۷۱ درصدی به یک میلیون و ۸۳ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

همزمان با روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر هم دلار آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به ظهر روز گذشته، به ۲۴ هزار و ۸۰۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۰ هزار و ۵۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو ظهر روز گذشته به قیمت ۳۰ هزار و ۸۵۰ تومان به فروش می‌رفت.  

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۵ هزار و ۷۰۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۲۹ هزار و ۹۰۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۹ هزار و ۸۰۰ تومان و نرخ خرید ۲۹ هزار و ۵۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو بدون تغییر نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۴ هزار و ۲۵۴ تومان و ۲۳ هزار و ۷۷۴ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۹ هزار و ۳۳۰ تومان فروش و با نرخ ۲۸ هزار و ۷۲۲ به خریداری می‌شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با کاهش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۷۵۰ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۵۶۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۷۲۰ تومان و ۳ هزار و ۵۴۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۵ هزار و ۲۴۲ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با سی و چهار هزار و ۹۵۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین