قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل امروز سه شنبه ۵ اسفند ۹۹

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل امروز سه شنبه ۵ اسفند ۹۹

چهارمین روز هفته به ۵۰ هزار و ۸۲۶ معادل یک میلیارد و ۳۴۹ میلیون و ۴۴۰ هزار تومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۶۳۸ دلار رسیده است که معادل ۴۳ میلیون و ۴۹۳ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۵۳ سنت معادل ۱۴ هزار و ۱۱۱ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۶ هزار و ۵۲۲ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۲۴۲ دلار معادل ۶ میلیون و ۴۲۰ هزار تومان دست یافت.
کد خبر: ۹۰۹۲۳
بازدید : ۴۱۶۴
۰۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۳
قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل امروز سه شنبه ۵ اسفند ۹۹
فرادید| قیمت بیت کوین در حالی که ۳ اسفند ماه به رقم بی سابقه ۵۸ هزار و ۳۳۰ دلار رسیده بود، حالا قیمت بیت کوین در چهارمین روز هفته به ۵۰ هزار و ۸۲۶ معادل یک میلیارد و ۳۴۹ میلیون و ۴۴۰ هزار تومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۶۳۸ دلار رسیده است که معادل ۴۳ میلیون و ۴۹۳ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۵۳ سنت معادل ۱۴ هزار و ۱۱۱ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۶ هزار و ۵۲۲ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۲۴۲ دلار معادل ۶ میلیون و ۴۲۰ هزار تومان دست یافت.

به گزارش فرادید؛ قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۴۲۰ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۳۴۶ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است. این ارز دیجیتال ۲ اسفند ماه جاری توانست از سقف تاریخی خود عبور کند و با ثبت قیمت ۵۷ هزار و ۴۵۹ دلار رکورد جدیدی را به ثبت برساند.  

اما شگفتی ساز بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۵۱۱ درصدی توانسته تا کانال ۲۰۰۰ دلار پیش روی کند. اتریوم هم اکنون حجم بازاری معادل ۱۸۷ میلیارد دلار دارد و در رده دوم ارز‌های بی شمار دیجیتال قرار دارد.  

اتریوم در یک ماه گذشته ۲۴ رشد داشته و در طول شش ماه اخیر هم توانسته رشد ۳۲۶ درصدی را تجربه کند. همچنین تعداد واحد‌های در گردش اتریوم ۱۱۴.۶۶۳ میلیون و تعداد کل واحد‌های آن ۱۱۴.۶۶۳ میلیون خواهد بود.
 

قیمت ریپل، بایننس کوین و تتر

ارز دیجیتال ریپل که چهارمین حجم بازار را به خود اختصاص داده، در طول ماه‌های اخیر وارد چالش با بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است. در پی شکایت این نهاد مالی از مدیران این رمز ارز، ارزش ریپل تا ۸۰ درصد قیمت ریزش کرد. اما طولی نکشید که قیمت ریپل دوباره به کانال ۳۰ سنت بازگشت. در حال حاضر نیز به ۶۳ سنت رسیده است.

 تعداد واحد‌های در گردش ریپل ۴۵.۴۰۴ میلیارد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.

ارز دیجیتال تتر که در رده سوم بازار رمز ارز‌ها قرار دارد، در حال حاضر حجم بازاری معادل حدود ۳۴ میلیارد دلار دارد. این رمز ارز ۳۴ میلیارد و ۷۶۱ میلیون واحد در گردش دارد و تعداد کل واحد‌های آن به ۳۵ میلیارد و ۷۰۸ میلیون می‌رسد. قیمت ریالی تتر طی هفته‌های گذشته تا کانال ۲۱ هزار تومان عقب نشینی کرد، اما با تقویت قیمت دلار دوباره به کانال ۲۶ هزارتومان بازگشت.
 

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل در روز سه شنبه 5 اسفند تا ساعت 10:10

  انواع ارز دیجیتال

 قیمت به دلار 

 قیمت به تومان

 بیت کوین 

50.826 

یک میلیارد و 349 میلیون و 440 هزارتومان 

اتریوم

1638  

43 میلیون و 493 هزارتومان

بایننس

242

6 میلیون و 420 هزار تومان

تتر

1

26 هزار و 522 تومان

ریپل

 0.531

14 هزار و 111 تومان 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین