هواشناسی ایران، امروز ۹۹/۱۲/۲۶

بر اساس گزارش سازمان هواشناسی ایران، امروز ۲۶ اسفندماه ۱۳۹۹ در برخی نقاط شمال غرب، جنوب غرب، دامنه‌های البرز مرکزی بارش پراکنده و خفیف رخ می‌دهد.
کد خبر: ۹۱۷۳۱
بازدید : ۵۰۷۶
۲۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۸
فرادید| با توجه به تحلیل نقشه‌های هواشناسی ایران، امروز ۲۶ اسفند ماه در شهر‌های تهران، کرج، اراک و مشهد افزایش غلظت آلاینده‌ها همراه با غبار صبحگاهی خواهیم داشت.

 همچنین امروز در برخی نقاط شمال غرب، جنوب غرب، دامنه‌های البرز مرکزی بارش پراکنده و خفیف رخ می‌دهد.

چهارشنبه در بیشتر مناطق کشور به جز سیستان و بلوچستان، خراسان شمالی، هرمزگان، بارش پراکنده و در دامنه‌های البرز مرکزی و غرب کشور بعضی ساعات رگبرار باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد پیش بینی می‌شود.

به گزارش فرادید؛ پنجشنبه در برخی نقاط شمال غرب، دامنه‌های البرز مرکزی، زاگرس مرکزی و برخی مناطق شرق کشور بارش پراکنده که در دامنه‌های البرز مرکزی و غرب کشور به صورت رگبار باران گاهی همراه با رعدو برق و وزش باد خواهد بود.

جمعه در نیمه شرقی و نوار شمالی بارش باران پیش بینی می‌شود.

تا روز پنجشنبه روند افزایش تدریجی دما را در بیشتر مناطق کشور خواهیم داشت. شایان ذکر است با توجه به افزایش قابل ملاحظه دما و امکان ذوب برف، به ویژه طی روز‌های سه شنبه تا پنجشنبه احتمال بالا آمدن سطح آب رودخانه‌های فصلی و همچنین احتمال سقوط بهمن در ارتفاعات شمال غرب، امتداد رشته کوه البرز و زاگرس مرکزی وجود دارد.
 
وضعیت آب و هوای ایران
برچسب ها: هواشناسی ایران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین