قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر به دلار وتومان چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر به دلار وتومان چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

قیمت بیت کوین در پنجمین روز هفته به ۵۵ هزار و ۵۴۲ دلار معادل یک میلیارد و ۴۰۵ میلیون و ۲۸۶ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۲۳۱۱ دلار رسیده که معادل ۵۸ میلیون و ۴۷۵ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۱.۴۳ دلار معادل ۳۶ هزار و ۱۵۶ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۵ هزار و ۳۰۷ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۵۹۴ دلار معادل ۱۵ میلیون و ۳۰ هزار تومان دست یافت.
کد خبر: ۹۲۹۲۲
بازدید : ۴۶۵۲
۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۱
قیمت دلار و تومان بیت کوین، اتریوم و تتر چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
فرادید| قیمت بیت کوین در حالی که ۲۵ فروردین ماه به رقم بی سابقه ۶۴ هزار و ۴۴۱ دلار رسید، حالا قیمت بیت کوین در پنجمین روز هفته به ۵۵ هزار و ۵۴۲ دلار معادل یک میلیارد و ۴۰۵ میلیون و ۲۸۶ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۲۳۱۱ دلار رسیده که معادل ۵۸ میلیون و ۴۷۵ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۱.۴۳ دلار معادل ۳۶ هزار و ۱۵۶ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۵ هزار و ۳۰۷ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۵۹۴ دلار معادل ۱۵ میلیون و ۳۰ هزار تومان دست یافت.

به گزارش فرادید؛ قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۷۰۵ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۳۲۸ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است. این ارز دیجیتال پیش از این در ۲۳ اسفند ماه جاری توانسته بود از سقف تاریخی خود عبور کند و با ثبت قیمت ۶۱ هزار و ۶۸۳ دلار رکورد جدیدی را به ثبت برساند.

اما یکی دیگر از شگفتی سازان بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۱۲۳۳ درصدی توانسته تا کانال ۲۰۰۰ دلار پیش روی کند. اتریوم هم اکنون حجم بازاری معادل ۲۶۷ میلیارد دلار دارد و در رده دوم ارز‌های بی شمار دیجیتال قرار دارد.  

اتریوم در یک ماه گذشته ۲۹ درصد رشد داشته و در طول شش ماه اخیر هم توانسته رشد ۴۶۰ درصدی را تجربه کند. همچنین تعداد واحد‌های در گردش اتریوم ۱۱۵ میلیون و ۵۲۸ هزار واحد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۱۵ میلیون و ۵۲۸ هزار واحد خواهد بود.
 

قیمت ریپل، بایننس کوین و تتر

ارز دیجیتال ریپل که چهارمین حجم بازار را به خود اختصاص داده، در طول ماه‌های اخیر وارد چالش با بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است. در پی شکایت این نهاد مالی از مدیران این رمز ارز، ارزش ریپل تا ۸۰ درصد قیمت ریزش کرد. اما طولی نکشید که با پیروزی در نخستین دادگاه، قیمت ریپل دوباره به روند صعودی بازگشت و در حال حاضر نیز به ۱.۴۳ دلار رسیده است.

 تعداد واحد‌های در گردش ریپل ۴۵.۴۰۴ میلیارد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.

ارز دیجیتال تتر که در رده سوم بازار رمز ارز‌ها قرار دارد، در حال حاضر حجم بازاری معادل حدود ۴۹ میلیارد دلار دارد. این رمز ارز ۴۹ میلیارد و ۵۹ میلیون واحد در گردش دارد و تعداد کل واحد‌های آن به ۵۱ میلیارد و ۸۶۶ میلیون می‌رسد. قیمت ریالی تتر طی هفته‌های گذشته تا کانال ۲۴ هزار تومان عقب نشینی کرد، اما با تقویت قیمت دلار دوباره به کانال ۲۵ هزارتومان بازگشت.
 

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل تا ساعت 09:35

  انواع ارز دیجیتال

 قیمت به دلار 

 قیمت معادل به تومان

 بیت کوین 

55.542

یک میلیارد و 405 میلیون و 286 هزارتومان 

اتریوم

2311

58 میلیون و 475 هزارتومان

بایننس

594

15 میلیون و 30 هزار تومان

تتر

1

25 هزار و 307 تومان

ریپل

1.43

36 هزار و 156 تومان 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین