ثبت سفارش در خشکشویی آنلاین

ثبت سفارش در خشکشویی آنلاین

به طور کلی استفاده از خدمات اینترنتی همچون خشکشویی اینترنتی  دارای مزایای بسیاری است. البته به طور کلی استفاده از خشکشویی در شستشوی لباس ها چندان هم رایج نیست و بسیاری از مردم ما هنوز هم از فواید و مزایای استفاده از خشکشویی اطلاعی ندارند. در زیر به برخی از مهمترین مزایای استفاده از خشکشویی اینترنتی می پردازیم.
کد خبر: ۹۳۰۷۵
بازدید : ۴۵۰۴
۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۱

خشکشویی آنلاین یکی از کسب و کارهای اینترنتی است که در زمان شیوع کرونا بیشتر مورد استقبال مردم قرار گرفت. خشکشویی نوعی از شستشو است که می تواند بدون آسیب به بافت و الیاف انواع پارچه ها را ضدعفونی و تمیز کند. مردم ایران طی مدت زمانی که کرونا در ایران شایع شد، بیشتر به خریدهای اینترنتی روی آوردند. با استفاده از خشکشویی اینترنتی شما می توانید بدون بیرون آمدن از خانه لباس های خود را شستشو داده و اتوکشیده تحویل بگیرید. ثبت سفارش در این سایت ها کار سختی نیست و علاوه بر آن برخی از خشکشویی های آنلاین برای راحتی کار بسیاری از افراد که کار با سایت ها برای آن ها سخت است، اپلیکیشن هایی را نیز طراحی کرده اند. در ادامه این متن قصد داریم به معرفی ویژگی های خشکشویی های آنلاین و مزایای استفاده از خدمات آن بپردازیم.

ثبت سفارش در خشکشویی آنلاین

خدمات خشکشویی آنلاین 

خشکشویی آنلاین نیز تمام فعالیت ها و خدماتی که خشکشویی های حضوری به شما می دهند را خواهند داد. بسیاری از سایت های خشکشویی های آنلاین در حقیقت متعلق به همان مغازه های قدیمی محل های شما هستند که جهت توسعه و رونق کارشان، سایت و اپلیکیشن هایی را در اختیار مشتریان خود قرار دادند. اما خدمات آنلاین شامل دریافت و تحویل لباس ها نیز می شود. در زیر به طور کلی تمامی خدماتی که خشکشویی اینترنتی به شما می دهد را به شما معرفی می کنیم. 

 • دریافت لباس توسط پیک
 • نصب برچسب برای هر لباس
 • بررسی لباس از نظر جنس
 • بررسی لکه ها و میزان آلودگی لباس ها
 • پیش لکه گیری
 • خشکشویی با دستگاه
 • بعد از لکه گیری
 • آماده سازی نهایی
 • اتوکشی
 • قرار دادن لباس ها در کاور مخصوص
 • ارسال لباس به مقصد و تحویل آن به مشتری

 

مزایای استفاده از خشکشویی آنلاین 

به طور کلی استفاده از خدمات اینترنتی همچون خشکشویی اینترنتی  دارای مزایای بسیاری است. البته به طور کلی استفاده از خشکشویی در شستشوی لباس ها چندان هم رایج نیست و بسیاری از مردم ما هنوز هم از فواید و مزایای استفاده از خشکشویی اطلاعی ندارند. در زیر به برخی از مهمترین مزایای استفاده از خشکشویی اینترنتی می پردازیم.

ثبت سفارش در خشکشویی آنلاین

انتخاب نامحدود با خشکشویی آنلاین 

هنگامی که قصد داشته باشید به صورت اینترنتی خشکشویی را انتخاب کنید هیچ فرقی نمی کند که شما در کدام محله زندگی می کنید. شما می توانید این خدمات را از هر جایی از در شهر دریافت کنید. و انتخاب به شما بستگی دارد. شما با ورود به سایت های مختلف می توانید خدمات آن ها را از نظر نحوه و کیفیت شستشو، اتوکشی، لکه بری و سرویس دریافت و تحویل لباس ها و غیره بررسی کنید. یکی از موارد مهمی که می تواند بر انتخاب خشکشویی آنلاین تاثیر بگذارد قیمت آن ها است. مشتریان دائما به دنبال قیمت مقرون به صرفه و خدمات دهی مناسب هستند. به این صورت دیگر نیازی نیست که حتما همین خدمات را از محل خودتان دریافت کنید.

 

صرفه جویی در هزینه های پنهان 

برای تحویل لباس ها به خشکشویی اینترنتی لازم است که حتما به صورت حضوری مراجعه کنید و این مراجعات حضوری از شما زمان و هزینه زیادی خواهد برد. اما با استفاده از خدمات اینترنتی به امور دیگر خود برسید و بدون صرف هزینه تاکسی یا بنزین و تحمل شلوغی خیابان ها سفارش خود را ثبت کنید. با زدن فقط چند تا کلیک شما می توانید در هر مکانی که هستید لباس ها را تحویل دهید و در زمان مورد نظر آن ها را تحویل بگیرید.  

 

تضمین کیفیت شستشو

مهمترین مزایا استفاده از خشکشویی آسیب نرسیدن به لباس ها و شستشوی راحت آن ها است. ممکن است شما در منزل برای شستشوی لباس های خود از مواد شوینده بسیار گران قیمت استفاده کنید و زمان زیادی را صرف اتوی کشی با دقت آن کنید. اما توصیه ما به شما این است که زمان خود را بیهوده تلف نکنید، چرا که خشکشویی می تواند در زمان سریعتر و بدون آسیب رسیدن به لباس های شما آن ها به بهترین نحو ممکن تمیز کرده و اتوکشی کند. آن ها با استفاده از بهترین و به روز ترین روش ها به وسیله بخار شویی اجازه نمی دهند که لباس شما در لباسشویی ها بیش از حد شسته شده و بافت لباس آسیب ببیند. 

 

شستشوی انواع لوازم

خدمات خشکشویی آنلاین تنها به لباس ها محدود نمی شود و مردم بسیاری از لوازم دیگر خانه مانند پتو، پرده، ملافه، عروسک های الیافی و بسیاری وسایل دیگر را نیز برای شستشو ارسال می کنند. شما می توانید به هنگام ثبت سفارش نوع لوازم خود را نیز اعلام کنید تا در سریع ترین زمان ممکن دریافت، شستشو و تحویل شما گردد. ثبت سفارش در خشکشویی آنلاین

جمع بندی

برای استفاده از خدمات خشکشویی آنلاین کافی است که به سایت یا اپلیکیشن آن ها مراجعه کنید و سفارش خود را ثبت کنید. این مراکز می توانند به نحو احسن لباس های شما را شستشو دهند و به همین دلیل است که ما به شما توصیه می کنیم که لباس ها و وسایلی همچون پرده، پتو و غیره را به آن ها بسپارید تا بدون هیچ آسیبی و بهترین شکل آن ها را برای شما شستشو داده و برای شما ارسال کنند. اگر برای شما سوال است که از کجا می توانید بهترین خشکشویی های اینترنتی را بیابید می توانید به سایت نیازیتو به آدرس niazito.com مراجعه کنید. این سایت با معرفی بهترین و معتبرترین کسب و کارهای اینترنتی و حضوری به شما در رفع تمام نیازهای شما کمک می کند. 

 

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین