قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر به دلار و تومان دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر به دلار و تومان دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

قیمت بیت کوین در سومین روز هفته به ۵۷ هزار و ۷۸۲ دلار معادل یک میلیارد و ۳۱۵ میلیون و ۱۱۷ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۳۰۴۹ دلار رسیده که معادل ۶۹ میلیون و ۴۰۸ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۱.۶۰ دلار معادل ۳۶ هزار و ۵۰۰ تومان معامله می‌شود.
کد خبر: ۹۳۳۵۹
بازدید : ۱۳۵۳
۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۹
قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر به دلار و تومان دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
 
فرادید| قیمت بیت کوین در حالی که ۲۵ فروردین ماه به رقم بی سابقه ۶۴ هزار و ۴۴۱ دلار رسیده بود، حالا قیمت بیت کوین در سومین روز هفته به ۵۷ هزار و ۷۸۲ دلار معادل یک میلیارد و ۳۱۵ میلیون و ۱۱۷ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۳۰۴۹ دلار رسیده که معادل ۶۹ میلیون و ۴۰۸ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۱.۶۰ دلار معادل ۳۶ هزار و ۵۰۰ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۲ هزار و ۷۶۰ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۶۲۴ دلار معادل ۱۴ میلیون و ۲۰۵ هزار تومان دست یافت.

به گزارش فرادید؛ قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۵۳۵ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۳۱۵ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است. این ارز دیجیتال پیش از این در ۲۳ اسفند ماه جاری توانسته بود از سقف تاریخی خود عبور کند و با ثبت قیمت ۶۱ هزار و ۶۸۳ دلار رکورد جدیدی را به ثبت برساند.

اما یکی دیگر از شگفتی سازان بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۱۳۰۰  درصدی توانسته تا کانال ۳۰۰۰ دلار پیش روی کند. اتریوم هم اکنون حجم بازاری معادل ۳۵۳ میلیارد دلار دارد و در رده دوم ارز‌های بی شمار دیجیتال قرار دارد.  

اتریوم در یک ماه گذشته ۴۴ درصد رشد داشته و در طول شش ماه اخیر هم توانسته رشد ۶۹۳ درصدی را تجربه کند. همچنین تعداد واحد‌های در گردش اتریوم ۱۱۵ میلیون و ۷۱۷ هزار واحد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۱۵ میلیون و ۷۱۷ هزار واحد خواهد بود.
 

قیمت ریپل، بایننس کوین و تتر

ارز دیجیتال ریپل که چهارمین حجم بازار را به خود اختصاص داده، در طول ماه‌های اخیر وارد چالش با بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است. در پی شکایت این نهاد مالی از مدیران این رمز ارز، ارزش ریپل تا ۸۰ درصد قیمت ریزش کرد. اما طولی نکشید که با پیروزی در نخستین دادگاه، قیمت ریپل دوباره به روند صعودی بازگشت و در حال حاضر نیز به ۱.۶۰ دلار رسیده است.

 تعداد واحد‌های در گردش ریپل ۴۵.۴۰۴ میلیارد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.

ارز دیجیتال تتر که در رده سوم بازار رمز ارز‌ها قرار دارد، در حال حاضر حجم بازاری معادل حدود ۵۲ میلیارد دلار دارد. این رمز ارز ۵۲ میلیارد و ۵۳ میلیون واحد در گردش دارد و تعداد کل واحد‌های آن به ۵۳ میلیارد و ۴۴۶ میلیون می‌رسد. قیمت ریالی تتر طی هفته‌های گذشته تا کانال ۲۵ هزار تومان پیش روی کرد، اما با افت قیمت دلار دوباره به کانال ۲۳ هزارتومان بازگشت.

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل تا ساعت 09:35

  انواع ارز دیجیتال

 قیمت به دلار 

 قیمت معادل به تومان

 بیت کوین 

57.782

یک میلیارد و 315 میلیون و 117 هزارتومان 

اتریوم

3049

69 میلیون و 408 هزارتومان

بایننس

624

14 میلیون و 205 هزار تومان

تتر

1

22 هزار و 760 تومان

ریپل

1.60

36 هزار و 500 تومان 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین